Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Skorpió csillagjegyű lány és...

Skorpió csillagjegyű lány és Kos csillagjegyű lány barátsága?

Figyelt kérdés

Mindkét csillagjegy nagyon határozott és irányító típusú. Mégis melyik a meghatározóbb jellem kettőjük közül?

Jól kijönnek egymással vagy nehezen?

Tapasztalatok?



2019. márc. 20. 12:36
 1/3 Egylány0508 válasza:
Se jos se nem skorpió nem vagyok de ahogy tudom nem nagyon jönnek ki jól egymással(persze vannak kivételek) a kos vezér típus a skorpió meg uralkodni akar az emberek felett és mind a két jegy robbanékony természetű. Lehetnek vitáik bőven
2019. márc. 21. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Tüzes jegyűként mindkettőt kedvelem, mert kölcsönösen töltjük egymást, ugyanakkor azt látom, hogy sokat vitatkoznak h.lyeségeken és fárasszák is egymást, pedig szerintem nagyon értékes emberek :).
2019. márc. 23. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Kos csillagjegyűként van egy nagyon jó skorpió csillgjegyű barátnõm, talán eleinte lehet furcsa a kapcsolatuk, de ha elfogadják egymást, a véleményüket, stb, jó barátság alakulhat ki köztük. :)
2019. márc. 30. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!