Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Melyik csillagjegyhez melyik...

Melyik csillagjegyhez melyik másik jegy illik? Párkapcsolat/barátság.

Figyelt kérdés

Szóval a kérdésem az lenne, hogy... az egyes csillagjegyek melyik másik jegyekkel jönnek ki jól / melyikekkel nem és miért?

Saját tapasztalatok is érdekelnek, persze nekem is vannak tapasztalataim, megfigyeléseim, ezt szeretném bővíteni!



2019. ápr. 18. 22:21
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
53%
És a kos bocs, nincs meg tüzes jegyekkel, azt rosszul írtam. Levegő + víz és néha bejön a tűzes is nekik.
2019. ápr. 25. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:
61%
Az egész baromság
2019. ápr. 25. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 Fruzs33 ***** válasza:

Az én tapasztalataim ikrek nőként halak aszcendenssel és Vénusz állással:


Kos:nem igazán maradt hosszútávú kapcsolat

Bika:az a csillagjegy,amelyikkel álmomban sem gondoltam volna,hogy működhet,de működik

Ikrek:inkább rövidtávon működik jól a párkapcsolat

Rák: pár hónapos történet

Oroszlán:csodálatos jegynek tartom,de sajnos nem lett hosszútávú,csak intimkapcsolat

Szűz:Amennyire jó velük a kapcsolat,olyan rossz lett nekem,mint baráti,mint párkapcsolat

Mérleg:nem igazán jött nekem össze

Skorpió:elég nehezen kiismerhető,és kiszámíthatatlan jegy

Nyilas:rövid távon működött

Bak:számomra sajnos nem jó választás volt

Vízöntő:nagyszerű csillagjegy.

Halak:jól kijövök velük.

Így az ikrek a mérleg,és a vízöntő a kommunikáció jegyei vagyunk

Vannak így alapvető tulajdonságok,amikre úgy lehet alapozni,amik igazak.Véltem néhányat felfedezni.

Phillis Vega:Szerelmi asztrológiáját,és Izing Klára Asztrológiai előrejelzéseit szoktam olvasgatni,tanulmányozni.

2019. ápr. 26. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
0%

Én azzal szolgálhatok kivel NEM érdemes kezdeni:


Párkapcsolat:

-Bak

-Bika

-Oroszlán

-Vízöntő

-Szűz

-Halak


Barátság:

-Halak

-Vízöntő


Kivel lehet érdemes:

Kos, ha bírod a tűz-víz harcokat

Ikrek-nincs konkrét tapasztalat, de eléggé hasonlít a kosra, bár elég bosszató tud lenni


Barátság:

-rák


Egy skorpió

2019. ápr. 30. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!