Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Vízöntő lány és kos fiú?

Vízöntő lány és kos fiú?

Figyelt kérdés
Most kezdtem el beszélgetni egy vízöntő lánnyal.Nagyon tetszik nekem.A stílusa és a személyisége is tetszik nekem.Hogyan szedjem fel?

2019. ápr. 22. 19:59
 1/5 anonim ***** válasza:
Tudd meg a születési évet, hónapot, napot, és az óra percet is. Ez alapján már ki tudod számolni a holdjegyét, ami egy nő képleteben a saját személyiségét leginkább mutatja. A napjeggyel (vízöntő) nem mész olyan sokra. Az azt mutatja, hogy hozzád hogyan fog viszonyulni. Valószínűleg szabadságot ad neked, de neked inkább a holdjegye kell!
2019. ápr. 22. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%

1: nő vagyok és a holdjegyem kb semmilyen szinten nem jellemez / illik rám...

Vegyél meg neki minden szart. Az ismerőseim közül az összes vízöntő nő egy számító ember akiket anyagi javakkal kilóra meg lehet venni. Kivétel nélkül az összes azonnal annak a pasinak a karjaiba hullott aki vett neki ezt-azt, amelyik meg sok pénzt szimatolt az azonnal gyereket is szült a pasinak...

2019. ápr. 23. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
szerintem jó páros lesztek :D
2019. ápr. 25. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Pontosan ilyen párkapcsolatban élek. Vízöntő nő vagyok. Utáltam azelőtt ha valaki villogva akart levenni a lábamról, most is utálom a drága ajándékokat, mert semmi kreativitást nem érzek benne...viszont virágot kapni imádok, de nem csokorban, hanem vágott virágot... engem jobban vonzott mindig is ha valakinek van egy kis esze akár még csak a kábításhoz is (sokszor seggre ültem😂) és éreztette azt hogy te vagy az életében eddig történt legjobb dolog , és az ha olyan helyre vitt randizni ami majdnem semmibe sem került viszont éreztem hogy neki fontos, megnyugtatja vagy epp felporgeti. Szeretjük a játékokat a kapcsolatokban, sajnos néha érzelmekkel is. Vigyázz nehogy ilyen hibába ess mert mikor azt hiszed már a tiéd, lehet épp akkor fog dobbantani. Nem a legjobb csillagjegy amugy ne tévesszen meg 😂 sokszor tényleg bekapcsol a számító oldal ha el akarunk érni valamit... Izlesek es pofonok, nem biztos hogy ezen mulik... kos parommal rengeteget vitatkozunk viszont nagyon 'tüzesen' szeretjuk egymast, babánk is van már ☺️
2019. ápr. 28. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
útolso,köszi szépen,Na igen a vízöntő a legutolso utána pillanatban vallja be hogy szeret,de ha megszeret téged akkor nem ereszt el. :)
2019. máj. 2. 16:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!