Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Mostanában elkezdtett érdekeln...

Mostanában elkezdtett érdekelni az asztrológia, de sajátomnal elakadtam csak kíváncsiságból kérdezem mivel nem veszem olyan komolyan Kérhetnék segítséget azoktól akik ebben jártasak?

Figyelt kérdés

A születési képletemnél láttam h semmilyen skorpió nincs bennem, de a skorpió hold és skorpió aszcendens is illik rám és még a skorpió külső elemei is. Csak azt szeretném kérdezni, hogy ilyenkor az eredmény rossz vagy lehetséges, hogy egy olyan jegyre hasonlítók, ami nyomokban sem található meg bennem és azokra, amíg igen azokra meg nem vagy szinte semennyire nem hasonlítók?

Válaszokat előre is köszönöm!


2019. ápr. 25. 19:13
 1/5 anonim ***** válasza:
Mi a csillagjegyed?
2019. ápr. 25. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nyolcadik ház, Plútó és Mars fényszögei, helyzete...
2019. ápr. 26. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

1. Válaszoló

Rák a napjegyem

2019. ápr. 27. 13:23
 4/5 anonim ***** válasza:
Nincs olyan, hogy valakiben nincs skorpió, mivel a Mars és a Plútó mint planetáris jelölök mindenkiben ott vannak, csak különböző jegyhelyzeti és egyéb adottsagokkal. Könnyen lehet, hogy sikeresen érzed magadban ezt a részed, de mást még nem igazán.
2019. ápr. 27. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Nézd meg az aszcendenst. Felkelő jegy 1.ház.

Na,az nekem pont skorpi.

febr. 7. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!