Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Az embereket befolyásolja a...

Az embereket befolyásolja a horoszkópjuk?

Figyelt kérdés

Tehát mondjuk ha valaki kos akkor maga a természete is olyan, hogy kötekedik , mindig az utolsó szó az övé legyen.


Vagy stb. a többi csillagjegy. Lehetséges az ilyen az embereknél?



2019. máj. 1. 16:57
 1/9 anonim ***** válasza:
67%

Én azt figyeltem meg hogy igen. Például én Vízöntő vagyok és szóról szóra igaz rám amit írnak rólam a jellemzésben. Vagy nemrég dolgoztam egy vállalkozónál, aki elvárta hogy királyként nézzen rá mindenki. Ezért rákérdeztem arra amit szinte biztosan tudtam is emiatt, hogy milyen csillagjegyű. Hát oroszlán volt. Vagy az első szerelmemnek is kitaláltam a tulajdonságairól a csillagjegyét mikor még nem is tudtam a születési dátumát. Természetesen a horoszkóp szerint hozzám illő Ikrek volt. És még sorolhatnám a sok példát.

Jessica Albáról ránézésre kitaláltam hogy Ikrek és Bika csillagjegy találkozásánál születhetett.

Vagy a lányokról meg tudom mondani hogy ha a kínai horoszkóp szerint a Majom évében születtek. Feltűnően szexik, mozgékonyak, ápoltak, vonzók, vág az eszük. Mindez túl sok véletlennek. Ha fele tévedés lenne akkor véletlen lenne. De 99 %-ban eltalálom.

2019. máj. 1. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
80%

Az asztrológia, mint titkos tanítás mindenkinek egyéni térképet kínál az életben való eligazodáshoz. A születési képlet arról beszél, hogy milyennek érdemes lennie az adott személynek, és nem arról, hogy milyen lesz. Tehát a dolog nincs kőbe vésve. Egyesek sok mindent megvalósítanak a képletükből, mások alig valamit. Pl. egy alapvetően introvertált jegy magára erőltethet extrovertált személyiségjegyeket, de ezzel csak a saját, teljesség iránti törekvéseit szabotálja.


Mindenezek ellenére azt gondolom, hogy akarva-akaratlanul is hatással van ránk a születési képletünk, és a bolygómozgások (természetesen nem fizikális, hanem asztrológiai értelemben).


"...ha valaki kos akkor maga a természete is olyan..."


Attól függ, hogy mennyire domináns a születési képletében a kos. Mi van, ha a napjegyem kos, de minden más égitest a mérlegben van, az aszcendensem halak, a holdjegyem pedig skorpió? A teljes képletet érdemes nézni.

2019. máj. 1. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
72%
szerintem igen! De inkabb az hogy tenyleg mennyire dominans az adott jegy a kepleteben! Nekem pl rak a napjegyem megis sokan bikanak tippelnek es az is az aszcendensem..! Nagyon erdekes...!!:)
2019. máj. 1. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
82%
Megfigyeléseim alapján igen.
2019. máj. 1. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
82%
Én is azt tapasztalom, hogy igen.
2019. máj. 1. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
44%

OFF

1: Jessica Albával egy napon születtem április 28.-án ami nekem sehogy sem Bika-Ikrek találkozás. Maximum Kos-Bika de az is csak nagyon jó indulattal mivel jó egy héttel a forduló után van. :D

2019. máj. 2. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
23%
hÁT SZERINTEM A HOROSZKÓP SENKIT SEM BEFOLYÁSOL MAXIMUM ÉRDEKEL,HA A VONZALOM STB ERÚS A NEGATÍV HOROZKÓP SENKIT SEM ÉRDEKEL..
2019. máj. 3. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
75%
Nem a horoszkópjuk befolyásolja,hanem a lelkük,viszont a lélek nem születhet akármilyen horoszkóp alá....
2019. máj. 4. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Inkább hajlamosít, de nem determinál - szerintem.
2019. máj. 24. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!