Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp

A kérdés

Rák nőknek általában bejönnek a Kos férfiak?

Tapasztalatból írjatok és a korotokat is írjátok meg.

Keress kérdéseket hasonló témákban: kos, rák, fiú, , lány, férfi, szerelem, pár

2019. máj. 6. 23:22  Privát üzenet  

A válaszok
1 2
Egyszer volt kos barátom. Tetszett a határozottsága.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 71%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/12Időpont 2019. máj. 7. 03:27 Privát üzenet

Én nekem gőzöm sincs, csak, ha már eszembe jutott , ideírom

Pl rákeresel arra, hogy kos jegyű sztárok, és megnézed, milyen párjaik vannak, vagy pl rák jegyű sztárok , és megnézed, milyen párjaik vannak/voltak. Meg még hogy egyébként van ilyen, hogy pl a négy elemhez be lehet sorolni a csillagjegyeket; és amelyik csillagjegyek azonos négy elemhez tartoznak, pl mind a kettő tűz, vagy satöbbi, tehát ők pl én asszem, nagy eséllyel mindig összeillhetnek, összepasszolhatnak.

A válaszíró 69%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/12Időpont 2019. máj. 7. 03:33 Privát üzenet
*mármint , születésük alapján visszaazonosítod a horoszkópról, hogy akkor milyen jegyű a párja is már; és akkor láthatsz ilyen összevetéseket pl. Érdemes lehet amúgy többet megnézni, mert pl lehet, hogy valaki meg pl totál kivétel az alól, amit írnak az ő csillagjegyéről, tehtá lehet pl olyan is, hogy ő kivétel, és totál nem passzol rá, amit ott látsz. Ja meg még lehet olyan is, ezt nem tudom, mennyire jellemző, hogy a különböző oldalakon nem egyeznek, hogy pl lehet olyan, hogy van, ahol 21edike már másik csillagjegyhez tartozik, valahol meg még lehet, hogy ugyanahoz.

A válaszíró 69%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/12Időpont 2019. máj. 7. 03:36 Privát üzenet

Napjegyrol itelkezni balgasag.

Nekem Ikrek a napjegyem, 12. haz, ahol gyenge. Ebbol kifolyolag az aszcendensem Rak, es a stelliumok mind vizes jegyekben vannak. Nagy vizes haromszog is van a szuletesi kepletemben, tehat bar Ikrek a napjegyem, kevesbe hozom a tipikus Ikrek tulajdonsagokat.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 52%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/12Időpont 2019. máj. 7. 04:13 Privát üzenet
Igen. Mivel tűz és víz. Imponáló a határozottság, szenvedélyesseg, spontaneitas, emberséges hozzaallas

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 60%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/12Időpont 2019. máj. 7. 10:13 Privát üzenet
Hosszútávon viszont szerintem nem tudják egymást elviselni párkapcsolatban úgy gondolom. A kos állandó mozgásban van, ellenben a, rák nyugodtabb ráadásul hisztis amit kétlek hogy egy türelmetlen kos hosszútávon tolerál. :)

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 60%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/12Időpont 2019. máj. 7. 10:15 Privát üzenet
5. Ha egymás ellentétei akkor nem vonzhatják egymást mivel ha hasonlóak akkor vonzák egymást ha ellentétek max kiegészítők egymást

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 70%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/12Időpont 2019. máj. 22. 19:40 Privát üzenet
Dupla kossal elek egyutt... havi ket vitank a semmirol fixen van... de imadjuk egymast.....:))))))

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 70%-ban hasznos válaszokat ad.
# 8/12Időpont 2019. okt. 23. 17:38 Privát üzenet
Rák nő. Nos, rövidtávon bejövős, próbál lenyűgözni mindenkit, hogy milyen tökéletes. Hosszú távon borzalmas. Ki jön belőle a valódi énje egy idő után. A leglustább, legarrogánsabb jegy amivel valaha, találkoztam. Semmit nem lehet rá bízni, megkéred vmire és addig halasztja amég elfelejti. Kerüld el ezeket a nőket. Az még a másik, hogy idegbetegek, állandóan lelki problémákkal küszködnek. Ugyan van kedve dolgokhoz, de aztán vissza jön a depresszív hangulata. Kiállhatatlan.

A válasz 73%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 34%-ban hasznos válaszokat ad.
# 9/12Időpont 2019. nov. 15. 18:17 Privát üzenet

Az utolsóval egyet kell értsek, rák vagyok, minden szava igaz, mindannak ellenére, hogy útálom magamat ez miatt. Sokmindenben a vízöntő aszcendensem dominál, de ez sajnos a részem.

#1 voltam.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 71%-ban hasznos válaszokat ad.
# 10/12Időpont 2019. nov. 30. 03:41 Privát üzenet
1 2

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
A nőknek általában miért nincsenek hobbijaik?
Magas,180 feletti csajok, tudtok olyan helyet, ahol magas nőknek is árulnak nadrágot? Mert rám általában mind rövid.
A vékony lányoknak/nőknek általában mekkora a melle?
Egy vegyészmérnök milyen pozíciókat tölthet be? Milyen munkaidőben dolgoznak általában? Családos nőknek való ez a munka?
Az igaz, hogy a nőknek általában nagyobb a szájürege, mint a férfiaknak?
Miért a nőknek vannak csak családi problémáik általában?

Kérdések az Ezotéria rovatbólKérdések az Asztrológia, horoszkóp rovatból

Minden jog fenntartva © 2020, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!