Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Rák nőknek általában bejönnek...

Rák nőknek általában bejönnek a Kos férfiak?

Figyelt kérdés
Tapasztalatból írjatok és a korotokat is írjátok meg.

2019. máj. 6. 23:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer volt kos barátom. Tetszett a határozottsága.
2019. máj. 7. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Én nekem gőzöm sincs, csak, ha már eszembe jutott , ideírom

Pl rákeresel arra, hogy kos jegyű sztárok, és megnézed, milyen párjaik vannak, vagy pl rák jegyű sztárok , és megnézed, milyen párjaik vannak/voltak. Meg még hogy egyébként van ilyen, hogy pl a négy elemhez be lehet sorolni a csillagjegyeket; és amelyik csillagjegyek azonos négy elemhez tartoznak, pl mind a kettő tűz, vagy satöbbi, tehát ők pl én asszem, nagy eséllyel mindig összeillhetnek, összepasszolhatnak.

2019. máj. 7. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
*mármint , születésük alapján visszaazonosítod a horoszkópról, hogy akkor milyen jegyű a párja is már; és akkor láthatsz ilyen összevetéseket pl. Érdemes lehet amúgy többet megnézni, mert pl lehet, hogy valaki meg pl totál kivétel az alól, amit írnak az ő csillagjegyéről, tehtá lehet pl olyan is, hogy ő kivétel, és totál nem passzol rá, amit ott látsz. Ja meg még lehet olyan is, ezt nem tudom, mennyire jellemző, hogy a különböző oldalakon nem egyeznek, hogy pl lehet olyan, hogy van, ahol 21edike már másik csillagjegyhez tartozik, valahol meg még lehet, hogy ugyanahoz.
2019. máj. 7. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Napjegyrol itelkezni balgasag.


Nekem Ikrek a napjegyem, 12. haz, ahol gyenge. Ebbol kifolyolag az aszcendensem Rak, es a stelliumok mind vizes jegyekben vannak. Nagy vizes haromszog is van a szuletesi kepletemben, tehat bar Ikrek a napjegyem, kevesbe hozom a tipikus Ikrek tulajdonsagokat.

2019. máj. 7. 04:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Mivel tűz és víz. Imponáló a határozottság, szenvedélyesseg, spontaneitas, emberséges hozzaallas
2019. máj. 7. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Hosszútávon viszont szerintem nem tudják egymást elviselni párkapcsolatban úgy gondolom. A kos állandó mozgásban van, ellenben a, rák nyugodtabb ráadásul hisztis amit kétlek hogy egy türelmetlen kos hosszútávon tolerál. :)
2019. máj. 7. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
5. Ha egymás ellentétei akkor nem vonzhatják egymást mivel ha hasonlóak akkor vonzák egymást ha ellentétek max kiegészítők egymást
2019. máj. 22. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Dupla kossal elek egyutt... havi ket vitank a semmirol fixen van... de imadjuk egymast.....:))))))
2019. okt. 23. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
68%
Rák nő. Nos, rövidtávon bejövős, próbál lenyűgözni mindenkit, hogy milyen tökéletes. Hosszú távon borzalmas. Ki jön belőle a valódi énje egy idő után. A leglustább, legarrogánsabb jegy amivel valaha, találkoztam. Semmit nem lehet rá bízni, megkéred vmire és addig halasztja amég elfelejti. Kerüld el ezeket a nőket. Az még a másik, hogy idegbetegek, állandóan lelki problémákkal küszködnek. Ugyan van kedve dolgokhoz, de aztán vissza jön a depresszív hangulata. Kiállhatatlan.
2019. nov. 15. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Az utolsóval egyet kell értsek, rák vagyok, minden szava igaz, mindannak ellenére, hogy útálom magamat ez miatt. Sokmindenben a vízöntő aszcendensem dominál, de ez sajnos a részem.

#1 voltam.

2019. nov. 30. 03:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!