Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Mi van, ha engem egyáltalán...

Mi van, ha engem egyáltalán nem jellemez a horoszkópom?

Figyelt kérdés

Oroszlánként nem szeretek irányítani, inkább másra bízom magam. Egyáltalán nem vagyok uralkodó típus, aki elvárná, hogy körülugrálják, sőt utálok mások terhére lenni. Nincs igényem a kényelemre és a luxusra, nem váltogatom a szerelmet, csak akkor vagyok vkivel, ha tényleg megszeretem és kitartok mellette hűségesen. Nem vagyok hiú meg féltékeny, másokat magam elé helyezek.

Ez mennyire normális? Mi baj van velem?


2019. máj. 7. 22:30
 1/8 anonim ***** válasza:
53%
Lehet nem a napjegyed, hanem pl az aszcendensed dominál.
2019. máj. 7. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
24%
Lehet, hogy kiválasztott vagy? Vagy várjunk! Lehet, hogy a horszkópot csak úgy írja valaki?
2019. máj. 7. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
19%
Vagy rájösz szépen lassan, hogy egyéniség vagy és nem egy termék, amit egy tini rovat határoz meg.
2019. máj. 8. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
7%
Mert bullshit. Kb 100-as IQ felett már nem nagyon hiszünk ilyenekben.
2019. máj. 8. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
27%

Ha hiszel a horoszkópban és megfelelni akarsz az írásnak, változz olyanná, amint amilyennek írva vagyon...!

.

"Mi baj van velem?"

Az, hogy a horoszkóp előírásainak akarsz megfelelni, nem pedig élni saját életed.

.

Nem írod, melyiknek akarsz megfelelni.

Mivel nem csupán egyetlen fajta van, (kínai, azték, cigány stb.) keresgélj közöttük, míg rátalálsz az általad helyesnek véltre.

2019. máj. 8. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
78%

Az oroszlán nem a horoszkópod, hanem a csillagjegyed, még konkrétabban a napjegyed. Ezen kívül még nagyon sok égitest, bolygóállás határozza meg a személyiséget: több égitestből álló képlet, a születési képleted. (+aszcendens + deszcendens + le- és felszálló holdcsomópont, meg ilyen finomságok.)


Hab a tortán, hogy az asztrológia eleve nem megmásíthatatlan fátumról beszél, hanem az életben való eligazodáshoz kínál egy térképet. Lehet szándékosan a jelzések ellen haladni (akárcsak ahogy pl. a Triton halad a Neptunusz forgásirányával ellentétesen), csak épp nem tanácsos. Ezzel nem azt mondom, hogy te szándékosan ellene haladsz, hanem inkább azt, hogy más jegyek dominánsabbak a képletedben.


A Wikipediáról:


"A médiában elterjedt asztrológiai rovatok elsődleges célja a média olvasottságának növelése. Az itt közzétett információk általában túlságosan általánosak, semmitmondóak (csak a születési csillagjegyet veszik figyelembe), ellenben közérdeklődésnek örvendenek. A születési dátum (és nem pontos időpont) alapján, kizárólag a Nap helyzetére referálva fogalmaz meg állítást, ami olyan mértékű redukálása az asztrológia által hagyományosan figyelembe vett komponenseknek, ami már az vonatkoztatás pontosságát lehetetleníti el. Akkor sem lehet pontos, ha tanult asztrológus fogalmazza meg, mert nem személyre szabott."

2019. máj. 8. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
0%
A horoszkóp egy hülyeség. Gondolj bele, pl leírják hogy az oroszlánokra mi fog következni, és minden 12-dik emberrel ugyanaz történne..
2019. máj. 9. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Metionin ***** válasza:
Igazából még jó is mert kevesebb az esély rá hogy rákattansz és figyelembe veszed a döntéseidnél. Amúgy nálam is ez van, röhögtem rajta már párszor amikor szóba került de nem foglalkozok vele.
2019. máj. 9. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!