Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Lehetséges, hogy azért vagyok...

Lehetséges, hogy azért vagyok ilyen az emberekkel, mert ez a horoszkópom?

Figyelt kérdés

Halak napjegyem van, Skorpió aszccendenssel.

És, hát..

Tudok nagyon humoros lenni, és értem a poént.

De az alaptermészetem mégis "komoly", mások szerint rideg.

Érzem, hogy ha akár csak egy szóval is bánt meg valaki, tegyük fel egy olyan személy, aki nem szimpatikus, akkor azonnal "támadok".

A legnagyobb problémám, hogy bizonyos esetekben akkor is "támadok", ha nem is kellene (nem fizikai támadás).



2019. máj. 13. 23:18
 1/7 anonim válasza:
47%
A természeted ilyen, mivel a horoszkóp kamu!
2019. máj. 13. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
53%
Szerintem lehet összefüggés. Szokott ilyen lenni.
2019. máj. 13. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
21%
nem humoros, hanem hulye vagy
2019. máj. 14. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
52%

Igen, lehetséges.

Tudatosan, vagy tudat alatt megfelelni akarsz horoszkópodnak, ezért úgy viselkedsz, hogy megtörténjen.

.

Ne ragadj le a féltudásnál (mert annál a tudatlanság is jobb!), ezért nézzed meg, másik, "teljesen igaz" horoszkópok mit mondanak rólad! (Gondolok itt az azték, a keleti és a cigány horoszkóp meghatározásaira.)

2019. máj. 14. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Alapból tudom milyen vagyok, mikor elemeztem az egészet, akkor csak meg bizonyosodtam.
2019. máj. 14. 07:09
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Annyira pontosak ezek az elemzések, hogy 10-ből vagy 7 ember magára ismerne
2019. máj. 14. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

A Halak is hajlamos a depire a Skorpió méginkább. Nagyon nehezen tudsz bárkiben is megbízni, de amúgy meg szeretnél nyitottabb lenni. Néha úgy érzed mintha két személyiséged volna, és ez feszkót generál, ami a támadásban jelenik meg.

Próbálj kicsit jobban bízni az emberekben, a látszat egy dolog, nem mindenki “ rossz” aki nem szimpatikus.

2019. máj. 14. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!