Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp

A kérdés

Oroszlán nő. Mérleg férfi?

máj. 17. 20:03  Privát üzenet  

A válaszok
workdev nevű felhasználó válasza:

Így van!

A válasz 73%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 68%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont máj. 17. 20:19 Privát üzenet
Én oroszlán nő vagyok, a párom mérleg férfi. Teljes mértékben egymás hiányzó felei vagyunk. Szerintem tökéletes :) bár nyilván nem csak ettől függ a dolog.

A válasz 0%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 82%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/3Időpont máj. 17. 21:04 Privát üzenet
Nyílván ezek kőbevésett szabályok és mindenki pont olyan, mint amilyennek a horoszkópok írják, ez alapján nagyon intelligens dolog ítélkezni, és leszolgázni bárkit is. Gratulálok! :)

A válaszíró 82%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/3Időpont máj. 17. 22:02 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Oroszlan no vizonto ferfi, szemben allo jegyek?
Aki ért az asztrológiához vagy ismer ilyet, milyen páros a Bika napjegyű, Oroszlán Holdjegy és aszcendensű férfi és tripla skorpió nő?
Kos nő-Oroszlán férfi össze illenek?
Oroszlán csillagjegyü nő, nyilas férfi?
Rák férfi nő oroszlán van itt olyan aki hosszú évek óta együtt vannak?
Milyen csillagjegyű férfi illik legjobban az oroszlán nőhöz?

Kérdések az Ezotéria rovatbólKérdések az Asztrológia, horoszkóp rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!