Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp

A kérdés

Mi mindent tudunk a rák jegyű emberekről? Minden érdekel!

Írjatok le mindent a rák nőkről, gyengeségek, félelmek, erősségek, egyszerűen mindent tudni akarok a rák jegyről.

Keress kérdéseket hasonló témákban: lány, szerelem, , rák jegy, rák

máj. 22. 00:42  Privát üzenet  

A válaszok
1 2
A kérdező kommentje:

Lényegében rák nőkről érdekel minden információ!

# 1/16Időpont máj. 22. 00:43 Privát üzenet

Én rak vagyok, az egyik barátnőm is az.

Ennél különbözőbb karaktereket mint mi, nem találni.

A válasz 51%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 71%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/16Időpont máj. 22. 01:59 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Kérlek írd le a korodat, és hogy mik jellemzőek rád, illetve milyen pasikat kedvelsz, kikhez vonzódasz, mik jönnek be, korodat és ugyanígy a barátnődnél is.

Nagyon köszi előre is, nem is gondolnád mennyit segítesz.

# 3/16Időpont máj. 22. 02:16 Privát üzenet
Én tipikus rák vagyok. Az ismerősi körömben, aki rák szintén olyan, mint én. Rendkívül érzelmes típus vagyok. Szinte mindig az érzelmek irányítanak. Érzékeny és sérődékeny vagyok, nagyon hamar a szívemre veszek bármit,még akkor is ha a másik célja nem az volt, hogy megbántson. Ebből kifolyólag elég gyorsan kizárok embereket az életemből. Nem szeretem a konfliktusokat inkább menekülőre fogom. A kapcsolataimban általában én dominálok, viszont erős személyiségű társ esetén elnyomható vagyok. Rendkívül családcentrikus vagyok. Szeretem a művészeteket és én is szeretek alkotni.

A válaszíró 77%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/16Időpont máj. 22. 06:40 Privát üzenet
Én is RÁk nő vagyok.

A válaszíró 63%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/16Időpont máj. 22. 13:14 Privát üzenet
Sokan mondják, hogy a rák nők család centrikusak, na hát én nem. Érzékeny, érzéki, kifinomult, víz imádó és spirituálisan nyitott vagyok.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 63%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/16Időpont máj. 22. 13:25 Privát üzenet

későnérő tīpusok vagyunk általában, és erzékenyek.

Egyszer egy horoszkópban a olvastam, hogy a kedvenc szexuális segédeszközünk az eljegyzési gyűrű , de akkor néztem egyet, hogy ekkkkkkora marh@ horoszkópszerkesztőt honnan szedtek, mert sose érdekelt ez, meg a hagyományok se igazán.Azt hiszem ezzel a Rákoknál nagyon mellélőttek, mert az igaz, hogy a család nagyon fontos a számunkra, de nem vagyunk szeretetkoldusok , megyünk amerre megyünk, nem akarunk senkire ráakaszkodni direkt.

Romantikus se vagyok, inkább realista.

A válaszíró 69%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/16Időpont máj. 22. 13:36 Privát üzenet

Mimozalélek,nagyon erzekeny,sertodekeny.

Néha makacs,es iranyito tudok lenni,ha a párom donteskeptelen.

Szeretem a csendet,nyugalmat,nem egy szoszatyar locsifecsi no vagyok .

Ha ugy adodik elvahgyok egy csendes horgaszaton,de rockkoncerten is csapolok 50 eves létemre...:)

Nincs barati korom,pár emberrel ertek csak szot igazan,elég zarkozott vagyok

Ja es nagyon beoszto,takarekos ember.

A válaszíró 77%-ban hasznos válaszokat ad.
# 8/16Időpont máj. 22. 13:48 Privát üzenet
Hiába rák egy nő, az aszcendense 40 fölött már nagyon bezavarhat.

A válaszíró 63%-ban hasznos válaszokat ad.
# 9/16Időpont máj. 22. 21:44 Privát üzenet
Van ollójuk.

A válasz 0%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 71%-ban hasznos válaszokat ad.
# 10/16Időpont máj. 24. 07:16 Privát üzenet
1 2

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Tájleírást szeretnék kérni, élmény beszámolókat. Bármerre utaztatok. A szállásról, az országról, az időjárásról, házakról, emberekről, ételekről. Milyen volt a kinézetük, merre...
Égő, ha fiúként nem szeretem a focit, nem is érdekel és nem értek hozzá semmit se? A focirajongók mit gondolnak az ilyen emberekről? Lenéznek?
Mit gondoltok a Skorpió csillagjegyű emberekről? Milyen tapasztalataitok vannak velük? Melyik jeggyel hogy jönnek ki? Nem vagyok asztrológiahívő, de ellenzője sem. Csak érdekel.
Hol találok olyan magas emberekről képeket ahol oda is van írva hogy mekkorák? Bármilyen nyelvű oldal érdekel.
Mit gondoltok az ilyen emberekről? Milyen lehet a belső világuk? Lányok véleménye érdekel
Vannak tapasztalatok olyan emberekről, akik skizofrének? Miben nyilvánul ez meg? Tényleg megváltozik a személyisége néha, vagy hogy működik ez a dolog? Nem szakirodalmat várok,...

Kérdések az Ezotéria rovatbólKérdések az Asztrológia, horoszkóp rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!