Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Rák férfi? Jellemzők?

Rák férfi? Jellemzők?

Figyelt kérdés
Mire számíthatok, ha egy rák férfi a kiszemeltem? :D Milyenek a rák férfiak?

2019. máj. 24. 21:07
1 2
 1/16 anonim válasza:
87%

Érzelmesek, de nagyon. Viszont lassan nyílnak. Ha tudsz törni ezen a jégen, akkor hamar megnyílnak. Bármiről tudnak témázgatni. Ellenben hamar megsértődnek. Ha azt látják nem közelednek úgy felé, hamar "egyedül" tudja érezni magát.

Érzékeny jegy, akik zseniális memóriával rendelkeznek és nagyon érzelmesek.

2019. máj. 24. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Femininek :-) Túlérzékenyek, és nagyon sértődékenyek.
2019. máj. 24. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Halak nő vagyok, szóval én is eléggé sértődékeny és érzelmes vagyok :DDDDDD
2019. máj. 24. 21:36
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Az en Rak ferjem nem erzelmes,nem romantikud...faarccal nez vegig egy erzelmesebb filmet,a 34 ev alatt sose lattam sirni.

Viszont tenyleg sertodekeny,es apro dolgokon is felhuzza magat.Lassu,szoszmotolos,neha tul nyugodt,sose kapkod.

Rideg,es gogos is tud lenni.

Az ascendense oroszlan,lehet ,hogy azert...

2019. máj. 25. 04:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem feltétlen jóra. Mindkét fél érzékeny, így egyfajta versengés is kialakulhat a két fél közt a szeretet kapcsán. Alapvetően nyugodt mindkét típus, de a Rákra jellemző a hangulatingadozás, amit csak ő ért, hogy miért van.
2019. máj. 25. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 Maltodextrin ***** válasza:
85%

Én az vagyok (27f).


Fogalmam sincs hol kezdjem a leírást, annyi minden van. Aztán befolyásolni sem szeretném a döntésedet. ;)


Ha mégis volna valami specifikus, célzott kérdésed a múltammal vagy a jelen énemmel kapcsolatban, akkor azt tedd fel itt, vagy privátban.


Ha kiszemelted amúgy... hát hajrá. Egyet mondok elöljáróban: boldog időszakok várnak.

2019. máj. 25. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Az én férjem is az, de kb. semmi nem jellemző rá. Annxi talán, hogy nagyon bizalmatlan , meg a gyerekeiért , a családjáért tűzbe menne....de amúgy nem .

Nem feminim ( sőt), nem sértődékeny ( igazából semmivel nem lehet megsérteni) , nincsenek hangulatingadozásai.

2019. máj. 25. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

6.os megkérdezhetem,Te a hűséggel hogy állsz?Azt írják,hogy a Rák hűséges típus...nekem nem ez a tapasztalatom..:(

A nők előszeretettel flörtölnek a férjemmel..inkább ők kezdenek ki vele,mint ő velük..

2019. máj. 25. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 Maltodextrin ***** válasza:
77%

"6.os megkérdezhetem,Te a hűséggel hogy állsz?Azt írják,hogy a Rák hűséges típus...nekem nem ez a tapasztalatom..:("


Az első barátnőmmel (akkor még 20 éves voltam) két és fél éves kapcsolatunk volt. Azért mentünk szét, mert megcsaltam más lánnyal. Nem buktam volna le meg semmi, simán megúszhattam volna.

A megcsalás után pár nappal én magam mondtam el neki a dolgot.


Azóta jelentősen kigyilkoltam a saját érzéseimet. Nem tudnék élni a 20 éves énemmel ma már. Akkor képes voltam sírni meg érzelgősködni. Ma már temetéseken is alig megy a sírás.


A hűségről még annyit, hogy azt az egy megcsalást is nagyon megbántam később. De leginkább saját magam miatt nem miatta. Igen, ez önzőség, tisztában vagyok vele.

Viszont soha többé nem tennék ilyesmit. Tudom, hogy egy ilyen állítást senki sem hisz el, de attól én még így vagyok vele.


Mondhatni fiatalabb korban sok hülyeséget megcsinál az ember. Bár nem érzem magamat felnőttnek, de az értékrendem és a személyiségem is "felnőttesebbé" vált már.


Ha jelenleg lenne barátnőm, arra törekednék, hogy vele töltsem minden időmet amit lehet. A párkapcsolat legnagyobb ellensége (megcsalási potenciál növelője) a két fél közötti távolságban van. Fizikai, lelki, szexuális stb távolságokra gondolok most idősíkon tekintve.

2019. máj. 25. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Sajnálom :( én még nem csaltam meg egyik páromat sem. Eléggé hűséges típus vagyok.
2019. máj. 25. 09:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!