Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Hogyan jöjjek össze egy Halak...

Hogyan jöjjek össze egy Halak fiúval?

Figyelt kérdés

Én Skorpió vagyok és azt olvastam nagyon összeillek a Halakkal. Most tetszik egy Halak fiú és szerintem én is neki, de félénk nagyon. Mindig néz és látom rajta, hogy beszélgetni akar velem csak alig mer mondani valamit. Én nagyon közvetlen vagyok vele, nevetek a viccein, még ha bénák is😂 és én is megszoktam nevettetni. Az a baj én nem akarok túl erőszakosnak tűnni, hogy én keresem, én írok neki stb., mert akkor úgy érzem nem venne komolyan és könnyű vérűnek gondolna. Viszont ő ha akarna akkor sem merne írni nekem szerintem, de az sem biztos, hogy akar, de nem tudom mivel félénk és így elég nehéz rájönnöm, hogy valóban akar valamit, csak félénk vagy nem akar úgy komolyan semmit.

Mik a jelei annak, ha tetszek egy Halak fiúnak és mit tegyek, hogy bátrabb legyen?

Mindketten 18 évesek vagyunk.



2019. máj. 27. 20:21
 1/5 anonim ***** válasza:
84%
Nyugi, majd csak horogra akad...
2019. máj. 27. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
"összeillik" Milyen adat szerint? Egyik könyvbe/ oldalon akivel össze illek, a másikba vagy régebbi/ újabba meg egyenesen a legrosszabb :'D
2019. máj. 28. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nemá hal meg izé? Az 1ik úszkál a màsik meg jönnek a pók
2019. máj. 28. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Mi várhatnrád egy Halakkal ? , egymást fogjátok állandóan manipulálni, kizsigerelni. Hallgathatod majd a lelkizéseit , és közben semmit nem fogsz róla megtudni, ahogy

neked is lesznek mindig kis titkaid.

De próbáld meg , hátha. Legyél szentimentális, Te add neki folyamatosan a jeleket, menjetek el barátilag ideoda , aztán a többi majd jön.

2019. máj. 28. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
49%

EMBEREK, TI TELJESEN IDIOTAK VAGYTOK?


Nezd, te lany. Az ismerkedesben nem szamit a horoszkopod. Sot, semmilyen mas teren sem szamit. Kerlek, ezt jegyezzetek mar meg! 18 evesen mar lehetne ennyi eszed. Az asztrologia egy nagy baromsag, nem igaz, es csak a penzre megy az egesz... mint a bucsucedulak a 16. Szazadban!

Eljen a tori erettsegi... sok sikert a fiuhoz, akinek cseppet sem szamit a horoszkopja. Egyebkent siman lehet eselyed az elmondottak alapjan.

2019. máj. 28. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!