Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Születtem 1980.10.30-án,...

Születtem 1980.10.30-án, milyennek gondolnál kizárólag a horoszkópom alapján?

Figyelt kérdés
később komemntben megmondom, hogy nő vagy férfi :)
2019. jún. 5. 19:19
 1/10 anonim ***** válasza:
Óra, perc, hely?
2019. jún. 5. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Itt Magyarországon, azt hiszem hajnalban. Ennél pontosabbat sajnos nem tudok.
2019. jún. 5. 21:23
 3/10 anonim ***** válasza:

Sajnos ez így kevés, kellene pontosan, hogy értékelhető elemzést lehessen csinálni.


Az is kevés, hogy Magyarországon.

2019. jún. 5. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
El Nath! A jó asztrológus nem csak képletet kát, meg bolygökat , hanem látja az összefüggéseket, “ energiákat” is. Te tudhatod a “pontos” képletet , de az ember jelleme igy se 100%.
2019. jún. 6. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Kivülről ilyen kis rezzenéstelen az arcod, kevés érzelem látszik meg rajta . Jószívű, nagylelkű vagy, de nagyon titkolod. Nincs sok barátod, de ők a teljes bizalmad élvezik, és fordítva.

Provokációból írtad ki a kérdést , de azért titkban érdekel , miket ír ide 1-2-3 hozzászóló.

Kicsit hazárdőr vagy , és szinte soha nem teríted ki az összes lapodat, de másokról mindent tudni akarsz.

Nem tudom, az ugrott be hogy nő vagy .

2019. jún. 6. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
#4. Én ezt nem is cáfolta semmivel. 🤔
2019. jún. 6. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

El Nath, csak a csillagjegyből önmagában, aszcendens nélkül semmit se lehet mondani? (A város egyébként Kecskemét, de órát nem fogok tudni mondani.)


(És 10 perce nevetek azon a válaszon, aki megpróbált jellemrajzot írni :'DD Gondolom a kérdés szövege és nem a csilalgjegyem alapján :'DD

2019. jún. 6. 10:46
 8/10 anonim ***** válasza:

Abból csak nagyon általános dolgokat, teljesen felületesen, kB a bulvárhoroszkópok meg a nőknek szánt oldalakon levő gyenge minőségű és tartalmatlan kalkulátorok szintje.


Profi asztrológus be tudja pontosítani az életeseményekből alapján a születés valószínű percét, de ahhoz kell tudni a dátumokat.


aranycsillag.net


Ő is vállal ilyet.

2019. jún. 6. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Hiszékenynek.
2019. jún. 6. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Skorpionak
2019. jún. 9. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!