Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Valóban számít a horoszkópunk...

Valóban számít a horoszkópunk párkapcsolati téren?

Figyelt kérdés

Sziasztok,


Soha életemben nem hittem ezekben az ezotérikus dolgokban, meg horoszkóp és egyéb maszlag. Viszont, manapság egyre jobban azt érzem, hogy párkapcsolati téren van benne igazság. Szűz csillagjegyű férfi vagyok és tényleg észrevettem azt, amit írnak, hogy nehéz a párkeresés és nehezen mutatja ki az érzéseit, stb, stb, az tényleg igaz lehet. Arra lennék kíváncsi, lehetőleg nem a rózsaszín ködtől elvakult ezonáciktól, hogy tényleg komolyan lehet venni ezeket a dolgokat és valóban számít az, ki milyen csillagjegyű? Van erre bármi bizonyíték? Vagy csak ellehet hitetni az olyan nyomikkal, mint én, hogy valós dolgok és nem csak szimplán balfácán az adott területen az illető.


23/F



2019. jún. 12. 20:39
1 2
 1/15 anonim válasza:
54%
A horoszkóp semmit sem befolyásol.
2019. jún. 12. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
28%
Agyhalottaknál sajnos igen.
2019. jún. 12. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:
60%
Dehogy számít.
2019. jún. 12. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
80%
Könnyebb elfogadni azt h a horoszkóp miatt nem megy a csajozás, mint szembenézni az igazsággal.
2019. jún. 12. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
En szeretem a horoszkopokat (nem a napit, hanem az altalanos jellemzest) de szerintem se befolyasol. Mokas a horoszkop, de ne vedd ennyire komolyan. Valoszinuleg nem azert nem talalsz senkit se mert szuz a jegyed
2019. jún. 13. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim válasza:
61%
Nem.
2019. jún. 13. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
66%

Igen!

A horoszkópban hívő és aszerint élő egyén nem talál gondolkodó társat magának, neki csak a hasonló hívő a megfelelő.

Ha nem sikerül megfelelő társat találni, az illető ezt foghatja a horoszkópra, a csillagokra - és nem kell hibáztatnia önmagát.

.

Mivel többféle horoszkóp létezik, közülük egynek kiemelése azt bizonyítja, hogy az illető nem ismeri a többit, nem hajlandó a neten megismerni azokat.

Ahhoz, hogy saját bénaságát, vagy túlzott kívánalmai nem teljesülését rá lehessen fogni valamire, egynek félig-meddig ismerete is bőven elég.

2019. jún. 13. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Egy asztrológus válasza:


A horoszkóp nagyon komolyan tud számítani párkapcsolatoknál,de azt jó ha tudod hogy akik kicsit is komolyabban foglalkoznak a témával nem az általad ismert 'ki milyen jegyű' tehát a Napjegy jelentését veszik figyelembe, hanem mind a 9 fő égitestet a naprendszerbol és ezeknek különféle variácioit. Létezik a horoszkópban Merkúr, Vénusz és Mars is..

2019. jún. 13. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 Fruzs33 ***** válasza:
71%

Igenis nagyon fontos tényező,ebben nem értek egyet a két előttem szóló válaszokkal.

Pl.A hat távolságnyira lévő jeggyel erős ellentétek sorozatát kapod meg.

Addig jó,míg nem kezdesz hatalmi játszmába,és nem akartok egymáson felül kerekedni.

Azonos csillagjegyeknek ugyanazok a jó és rossz tulajdonságai,mint neked.Ezért ha valamit nem tolerálsz,azzal a tulajdonsággal magad sem vagy elfogadó.

Ha 1-gyel,vagy 11-gyel arébb van,akkor lassan kibontakozó szerelem.

Én például vergődök magammal az ikrek napjegy és a halak aszcendensem miatt,ami visszanyomja az ikrek napjegyemet.A velem szemben álló nyilas az ellentétem.A Kos a Vízöntő mega Mérleg hasonló jellem velem,így megtalálom velük a közös hangot,a Bakkal és a Skorpióval se veled se nélküled,a Bikával pedig hosszú kibontakozó folyamat,ahogy a Rákkal is.Oroszlánnal könnyebb a helyzetem,ha adom neki a dicséretet,az ego boostot.

2019. jún. 14. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Halak vagyok, ismerkedjünk :D Elvileg jól kijövünk haha :D 24L
2019. jún. 15. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!