Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Halak-szűz párosítás működhet?

Halak-szűz párosítás működhet?

Figyelt kérdés
2019. jún. 16. 22:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
17%
Ez alapján szeretnél párt választani ? O.o
2019. jún. 16. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nem,dehogy :)
2019. jún. 16. 23:53
 3/11 anonim ***** válasza:
51%
Ideig óráig működik. Ismertem ilyen párt.
2019. jún. 17. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
25%

Na, Szűz nő vagyok, két Halak barátom volt.

Soha többet..

Magától semmit se tud csinálni, határozatlan, halálra sértődik mindenen.

2019. jún. 17. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
79%
Attol függ, szűz férfi vagyok, ismerek halak nőket és férfiakat is, a ferfiakat életképtelennek tartom tutyi-mutyiknak, nőkkel meg jól kijövök, hamar egymasra hangolódunk.szűz jegyű nő vagy akkor nem hinném, hogy egy halak pasi a legmegfelelőbb választás lenne.
2019. jún. 17. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
0%

Ha az egyik intj, a másik infj, akkor kb fixen siker, ha nem gyerekes idióták.

De amúgy is úgy tudom, hogy nagyon jók egymásnak, ami az első pár komment ellentéte.

2019. jún. 17. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
36%

Rossz párosítás.

A szűz túlzottan kritikus, a halak pedig nagyon sértődékeny, ez pedig állandó konfliktusforrás közöttük. Nem igazán jönnek ki egymással...

2019. jún. 17. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Szemben allo jegyek igy valami fajta pozitiv vagy negativ energia biztanm van kozottuk.. Akiket ismerek szuz noket hosszu tavon nem tudom oket elviselni, kritikusak, hisztisek, eroszakosak/nyomulosak onteltek.... es nem egy emberrol beszelek ha em altalanossagban nekem ez volt a tapasztalatom veluk... Halak faszikat is ismerek tobbet ok mar sokszinubbek van aki tudja mit csinal es “halad elore” e svan aki tiszta kaosz ..... ami kozos bennuk az az hogy nagyon befolyasolhatoak, kisebb nagyobb iranyitasra szorulnak, nagyon szeretetehesek:), kozvetlenek, baratkozosak de konnyen raallnak karosabb dolgokra mint a folytonos bulizas, piazas, kabszerezes, kur..vazas... szoval a zulles amit nem igazan akarnak kinoni a huszas eveik utan sem :)

Egy szuz biztos alapot tud nyujtani a halaknak de kello erzelmi hatteret nem..

2019. jún. 18. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
51%
Inkább menj el egy jó asztrológushoz!!
2019. jún. 19. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
17%
Szüzek is ehetnek halat. Jó omega3 forrás, arra nekik is szükségük van, függetlenül attól, élnek-e nemi életet.
2019. jún. 21. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!