Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » A rák csillagjegyűek sok...

A rák csillagjegyűek sok embert szeretnek? Illetve mennyire tudnak szeretni? Barátokat, párjukat stb?

Figyelt kérdés
2019. jún. 22. 11:42
 1/6 anonim ***** válasza:

Magamból kiindulva Rákként az a baj, hogy sok embert tudnék szeretni, és szeretek is, de pont emiatt szívom meg rendszeresen, mert nem merek konfrontálódni, még akkor sem, ha érzem, hogy az a valaki át×sz.

Válogatósak vagyunk, hogy kit szeretünk igazából, de olyan, mintha tudnám vonzani magamhoz az emberek egy részét, persze csak akkor, ha sok idő után megnyílok végre. A szeretet nálam sajnos túlzóba tud átmenni: jobban ragaszkodom én a másikhoz, mint ahogy ő énhozzám. A sors furcsa fintora, hogy barátom nincs, párom nincs, csak ismerőseim vannak, pedig a Rákok elvileg a legcsaládcentrikusabb jegyűek. Én a másik véglete vagyok.

2019. jún. 22. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

En pedig az elso valaszado szoges ellentete vagyok engem rengetegen kedvelnek, szeretnenek velem megismerkedni de en egy hatart meghuzok es elzarkozok eloluk annak ellenere hogy sok idot toltuk veluk! Nagyon keves embert szerettem eletem soran igazan, de rajuk a mai napig igy gondolok barhogy alakultak koztunk a dolgok! :) nagyon sok ismerosom van, meg haverom de baratom csak ketto!

Szerelmes nagyon nagyon nehezen leszek mert nehez feloldodnom barkiBEN is! De ragaszkodni nagyon tudok az elso perctol fogva....! Eletemben egyszer voltam, hat huhhh!

A tobbi embert en szo szerint lesz@rom nem erdekelnek! Nem tudok jopofaskodni senkivel sem feleslegesen nem mondom hogy neha nem latok remenyt nemelyik embernel hogy megprobaljam ezt vele! De aztan mindig gyozott a megerzes es “kar” lett volna bele tobb energiat belefektetnem!:)

Mostanra sokadik csalodasom utan kezdek full fullra elzarkozni mindenki elol es mar nem is erzem ezt rossznak mert mar belefaradtam a sok feleslegesen lefutott korokbe....!:) aki van a tarsasagomba narad aki meg nem annak tovabbi sok sikert ha velem akar kapcsolatot letesiteni....!:)


Rak 23

2019. jún. 22. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mivel vízes jegy, ezért érzelmes, de változékony. Tud szeretni, de gyűlölni is.
2019. jún. 22. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Barátaikat, olyan embereket akik “átmentek a teszten “, nagyon tudják szeretni.Ha valaki elnyeri a bizalmukat, minden körülmények közt számíthat rájuk. Párjukat mélyen, őszintén szeretik , a Rákok nagyon lojálisak, néha jobban szeretnek, mint ahogy őket szeretik. ( párkapcsolatban )

Nem gyűlölnek, ha megbántják őket, visszahúzodnak a csigaházukba.

2019. jún. 22. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 MadSeal ***** válasza:
Azért ez sok mindentől függ. Ennyivel koránt sem lehet leírni egy embert. Például én egy elég szigmatikus emberke vagyok, míg az egyik haverom tipikusan egy társasági lény.(persze mindketten egy azon éven és csillagjegy alatt születtünk). Nem szabad az ilyenekre hagyatkozni, ez egy jó téma lehet egy vacsorán, amikor a társaság ezen a téren jártas embere elmondja kire mi jellemző az év, a csillagkép és az óra alapján. És az emberek észrevesznek benne dolgokat, amik rájük jellemzőek. Az igazat megvalva még a professzionális pszichológiai tesztek is néha nagyokat tévednek. Pl. nekem jó nyelvi érzékek jöttek ki, és általános matematikai képességek. Holott nemzetközi szinten jártam matekversenyekre, és az iskolában az egyetlen nehézséget a nyelvek okozták nekem. Akár mennyire igyekszem, azok nem mennek. Szóval ezzel csak arra szerettem volna utalni, hogy ilyen dolgokkal nem lehet leírni egy embert. Ahogy a zen buddhizmus tanítja, menyj és ismerd meg!
2019. jún. 23. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én is rák csillagjegyű vagyok. Sokat gondolkoztam, hogy miért van, hogy sokban hasonlítunk és sokban különbözünk.

Néhány rák jegyű ismerősömnek, ahogy már említve lett, még sincs családja és a szüleivel sincs jóban.

A rák jegyű a legtoleránsabb, legalkalmazkodóbb és ezáltal a legváltozatosabb csillagjegy a kategóriáján belül. Ezért az aszcendensen kívül az is meghatároz, hogy kivel élsz együtt, mert az ő stílusát, habitusát veszed fel, miközben megtartod a rák jellegzetességet.

A családcentrikussággal kapcsolatban. Nem kell vér szerinti családtagnak lenniük. Akiket tudat alatt annak tekintesz, az a családod, őket szereted és félted, ahhoz a közösséghez ragaszkodsz, ahol családtagnak érzed magad.

Persze én is tévedhetek. Ezeket csak a saját és mások tapasztalataiból következtettem ki.

2019. jún. 24. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!