Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Miért nem jövök ki az oroszlán...

Miért nem jövök ki az oroszlán jegyűekkel?

Figyelt kérdés

Én rák vagyok, de az oroszlán jegyű emberekkel nem tudok kijönni. Vagyis inkább kevésbé megy a kommunikáció.

Egy lány ismerősöm is ilyen, kedves, aranyos, nyitott, de nem igazán megy a kommunikáció. Mint ha nem lenne meg az a közös hang azzal a jeggyel. Minden nővel kijövök, de aki oroszlán, ott nagyon nyögvenyelős a beszélgetés.



2019. jún. 23. 00:50
 1/7 anonim ***** válasza:
0%

- Tudod, hogy oroszlán jegyűekkel nem tudsz kijönni,

- megtudod, hogy az illető oroszlán jegyű,

-> nem tudsz kijönni vele, mert tudod, hogy ez így van.

.

Működik a bulvár-asztrológia.

.

"Egy lány ismerősöm is ilyen, kedves, aranyos, nyitott, de nem igazán megy a kommunikáció. Mint ha nem lenne meg az a közös hang azzal a jeggyel."

Ha nem tudnád csillagjegyét, vagy nem hinnél a bulvár-asztrológiában, kezed-lábad törnéd, hogy Ő kijöjjön veled.

2019. jún. 23. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Fiú vagy, vagy lány? Az Oroszlán jegy sokkal magabiztosabb,határozottabb jegy, mint a kicsit szégyenlős, zárkózott ,csendesebb Rák jegyű.

Én Rák nő vagyok,van Oroszlán jegyű kolléganőm, de jobban kijövök vele,mint pl. a Mérleg, Kos, Ikrekkel,utóbbi egyenesen irritál a nagyszájúságával,harsányságával,pedig sokan szeretik,mert nagy bohóc, a társaság középpontja...csak kicsit közönséges..

2019. jún. 23. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem igazán hittem az ilyen dolgokban. Sőt az elején azt sem tudtam milyen jegyű, mert nem érdekelt. Már akkor is nehézkes volt a beszélgetés, pedig nálam mindig van téma. És az egyik ismerősömmel is ugyan így van. Tudunk beszélgetni, de akkor is nehézkes a témaválasztás.
2019. jún. 23. 10:32
 4/7 anonim ***** válasza:

Ehhez látni köllene a radixot, ami valami ilyesmi, csak a te adataiddal:


[link]

2019. jún. 23. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Sokan keresnek mindenféle kifogást ha nem jönnek ki valakivel, nekem a kedvencem a "mert idősebb vagyok ő meg túl fiatal" :D De ez a horoszkóp dolog se gyenge. Nem fértek össze, és te pont a horoszkópban kerested a dolgot, de ha lenne 2 vöröshajú ismerősöd akikkel nem jössz ki akkor meg lehet abban látnád a problémát, mert pont a vörösekkel mindig jajj jajj. Nem, egyszerűen nincs köztetek meg a kémia, vagy nem adtatok elég minőségi időt a kapcsolatnak, vagy titokban nem vagy neki szimpatikus csak ezt nem akarja kommunikálni feléd szavakkal vagy tettekkel, mégis érződik.

Nem kell skatujákat keresni, az emberi agy ilyen,s zereti ezeket, szeret ilyne szabályokat létrehozni mert könnyiti a feladatait, nem kell agyalni rajta később, oh ilyenekkel már van tapasztalatom, és mivel már volt 2-3 oroszlán akkor velük nem jövök ki, király, van magyarázat.

Ennyi, csak az agyadban létezik

2019. jún. 25. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Oké, értem! Nyilván nem arra akrtam kitérni, hogy azért mert neki ez a jegye, azért nem jövök ki vele. Nincs meg a kémia kész. De az, hogy azokkal az ismerőseimmel is ugyan ez a helyzet, azért nem nevezném véletlennek. Mindenki mással jól elbeszélgetek, de ők pl. meg sem szólalnak ha nem hozok fel témát. Ez egytől-egyig így van. Pedig mindig hülyeségnek tartottam ezt.
2019. jún. 26. 01:19
 7/7 anonim ***** válasza:
En merleg vagyok oroszlan aszcival es ugyanigy van. Rakokkal nem tudok nagyon kijonni. Mondjuk noverem az napjegy de inkabb mas csillagjegyek doninansabbak benne. Szoval igen. Nehezen tudok veluk kommunikalni.
2019. júl. 17. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!