Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Rák csilagjegyü emberk mièrt...

Rák csilagjegyü emberk mièrt pont az ikreket fognak ki?

Figyelt kérdés
2019. júl. 7. 12:07
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Bocsánat fogják ki akartam írni
2019. júl. 7. 12:08
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Egy rákot se ismerek aki ikrekkel lenne együtt.
2019. júl. 7. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
65%
Ikrek vagyok, és egy kezemen meg tudom mutatni, hány Rák ismerősöm van. A volt pasijaim és a haverjaim nagy része levegő és tűz jegyű.
2019. júl. 7. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Én nagyon nem szimpatizálok az Ikrekkel., elemi taszitást érzek velük szemben .
2019. júl. 7. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Párom rák, én szűz csillagjegyű vagyok, és már lassan másfél éve együtt vagyunk, a 7 éves kishugom ikrek, és annyira jól kijönnek egymással, mint ha apa és lánya lenne.
2019. júl. 7. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Anyam ikrek sajnos en ide szulettem! Undorito ocsmany egy termeszete van! Se nagymam se Nagyapam az o reszerol nem volt ilyen hasonloan velekedtek ok is rola! Nem ilyen neveltetest kapott megis elviselhetetlen a termeszete!


Egyebkent semmilyen mas ikrek jegyu ember nincs az eletemben se no se ferfi parat ismerek de keruljuk is egymast!

En a vizontoket vonzottam/ vonzom be az eletembe illetve a merlegekkel jovok ki nagyon a levego jegyuek kozul!

De ha meg nem horoszkop alapjan itelkezek 10/9 alkalommal aki elso latasra nem volt szimptikus rendszerint ikrek vagy szuz jegyu volt!

Szornyuek! De az eselyt termeszetesen megadom mindenkinek imaerkedeskor mielott palcat tornetek a fejem felett hogy eszerint szelektalok!:)

Rak no

2019. júl. 7. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Nekem a szüleim nyilas és halak,nagymamám vízöntő,én rák vagyok,de nem szeretem a többi vízjegyű személyeket,mert elég labilisak,nem lehet bennük megbízni,alattomosak.Családban volt rák az ugyanilyen volt mint én.

Ikrek nincsen,de én se bírom azokat elviselni,kétszínűek.

Ki tud ikrekkel együtt élni?

2019. júl. 7. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem csípem az Ikreket, cirkusz a vége, ha együtt pl.: dolgozunk.
2019. júl. 7. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Rák vagyok, és a falra mászok a felszínes lexikális tudásuktól elszállt, mindenbe beleokoskodó Ikrek jegyűektől. Kerülöm is őket, mint ördög a tömjént.
2019. júl. 7. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim válasza:
Én is igy vagyok vele, nem jövök jól ki az iker csillagjegyüekkel.Pl. a volt férjem iker volt szemüveges és ráadásul balkezes..Állandóan zür volt köztünk..El is váltunk 8 év után...Egy kollégám iker volt nagyon nem tudtunk együtt dolgozni...
2019. júl. 8. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!