Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Ikrek napjegy, nyilas aszcende...

Ikrek napjegy, nyilas aszcendes, oroszlán hold (nő) és bak napjegy, szűz aszcendes, kos hold (férfi) milyen párost alkothat?

Figyelt kérdés

Tudom, elég hülyeség, meg sok ember nem hisz benne, de engem igazán érdekel ez a dolog, és mivel sok ilyen kérdést láttam, gondoltam, hogy miért is ne?


Normális válaszokat szeretnék, a trollokból nem kérek.



2019. júl. 9. 08:46
 1/4 2*Sü ***** válasza:

> Tudom, elég hülyeség, meg sok ember nem hisz benne


Az hagyján, de maga az asztrológia sem hisz ebben. Mármint abban, hogy pusztán a csillagjegyből, meg aszcendensből bármi is következne a párkapcsolat milyenségére. Ez még csak nem is asztrológia, hanem valami bulvárökörség, kvázi pont olyan, mint a random generátorral készített bulvárhoroszkóp.


Az asztrológia bár meggyőződésem szerint tudománynak áltudomány, viszont szimbolikus nyelvnek akár jó eszköz is lehetne, csak akkor nem alkalmas jóslásra. De tény, hogy az asztrológia ennél sokkal komplexebb. Párkapcsolat esetén egy párhoroszkóp adna eligazítást, de ahogy az asztrológia maga, úgy ez is inkább csak lehetőségeket, mintsem konkrétumokat fogalmazna meg.


> és mivel sok ilyen kérdést láttam, gondoltam, hogy miért is ne?


Attól, hogy sok ilyen kérdés van, attól még a kérdés így ebben a formában – sorry, te fogalmaztál így – hülyeség. Ne a csillagokat kérdezgesd, hogy jó lesz-e a kapcsolatod valakivel, hanem tegyél azért, hogy jó legyen. Ez kizárólag csak ezen múlik.

2019. júl. 9. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Tehát szerinted is hülyeség, de azért normális válaszokat vársz?


Tessék: normáááááális?

2019. júl. 9. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Fruzs33 ***** válasza:

Alapból elég nagy ellentétek.

Nekem nem működött.Se veled se nélküled kapcsolat volt.

Én vagyok az ikrek halak aszcendenssel.

2019. júl. 20. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Rengeteg ilyen bak ikrek napjegy felallassal talalkozom elarulnad kerlek Szamodra mi vonzo benne? Nagyon kivancsi lennek...

es elkeseriteni sem akarlak meg nyilvan ez csak asztrologia es nem maga az elet de ilyen horoszkop parosokkal meg nem talalkoztam tartos kapcsolattal. (Tobb evig tarto mergezo kapcsolattal mar igen)

2019. szept. 8. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!