Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Mérleg férfival (40-50 közötti...

Mérleg férfival (40-50 közötti, egyedülálló, nincs gyereke) hogy jöhetnék össze, honnan tudhatom, hogy bejövök-e neki vagy csak barátkozik?

Figyelt kérdés

Még nem sokszor találkoztunk, de úgy tetszik. Nem vagyok egy kezdeményező típus. Annak kéne lennem?

1-2 bókot ugyan elejtett, de ezt bármi másnak is mondhatta volna, nem feltétlen arra utalt hogy tetszenék neki.

Bár elég beszédes, olyan visszafogott mégis. És folyton megismerkedik valakivel egy hobbija folytán.


Most én már nem tudom, hogy én is csak egy újabb megismert ember vagyok a listáján, vagy van esetleg többre is reményem?

Honnan tudhatnám meg? MI lenne a jó megoldás?


A./ Várni, közömbösen találkozni vele ha úgy adódik, és hátha majd lép? Semmi jelét sem adni, hogy odáig vagyok érte?


B./ Vagy nő létemre szimplán bevallani, hogy mit is érzek?



A- esetben lehet sose lesz semmi, csak szenvedés a részemről, Meg mi van, ha esetleg ő is lépne, de bizonytalan és valami jelet várna? Mert én meg olyanokra vagyok képtelen.... hogy nem mondom ki, de hajtekergetéssel, mellbedobással, szemezgetéssel, vagy a jó ég tudja milyen hülyeségekkel szoktak más nők csábítani, szóval én ilyeneket nem teszek.... Ezek hiányában vajon lép majd ő, ha akar??? és ha esetleg igen, akkor vajon mikor? Mennyire sokáig tétovázik egy mérleg????


B- eletben, meg ha szimplán veszem a bátorságot és én bevallok neki mindent szavakkal, akkor meg ott az esély, hogy kvázi jól elküld, és sose láthatom többé. Jó, biztos kedves módon tenné, nem kétlem hogy nem. Csak épp olyan jó kapcsolatnak indul, barátként úgy tűnik olyan jól kijövünk, hogy sajnálnám ezt porrá zúzni.



MIt tegyek?



2019. júl. 15. 08:32
 1/8 anonim válasza:

B. annyi megjegyzessel, hogy nem szerelmet kell vallani neki. Es jo esellyel ö nem egy ovodas szintjen van, es fogja tudni kezelni a dolgot, attol függöen, hogy ö mit akar.

kerlek ne sertödj meg, de egyebkent ilyenenek kb. 18 evesen vekengtem (marha valos a kerdes es nem kamu). :)

2019. júl. 15. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ennek vajon mi köze az asztrológiához?
2019. júl. 15. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Az a köze az asztrológiához, hogy bizonyos közös jellemvonások mégiscsak vannak. Én meg pont a mérlegeket nem ismerem még ilyen téren.


A 18 éves kori kérdéshez ugyanez. Hiába vagyok közelebb a halálhoz,mint a 18-hoz, mégis annyira nem tudok eligazodni már az illetőn, hogy kínomban ilyenek merülnek fel bennem, meg az asztrológia.

2019. júl. 15. 08:57
 4/8 anonim ***** válasza:
Érezd magad jól.
2019. júl. 15. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Láthatóan nagyon szüksége lenne neked egy párkapcsolatra.

Mérleg azaz ő gyakran mérlegel dolgokon mielőtt belefog bármibe is.


Én azt mondom, hogy ne hamarkodj el semmit, azt írod, hogy tetszik neked, de vajon belsőleg is fog tetszeni neked? Ismerd meg jobban, és mennyire komoly dolgot akarsz? csak sex , alkalmi ,baráti vagy hosszú távú kapcsolat? Döntsd el magadban ezeket a kérdéseket.


Lehet, hogy te is csak egy ember vagy akit megismert és bókolgat mert ilyen típus, de sosem tudod meg ha nem lépsz, ő még is honnan tudhatná, hogy bejön neked?


Nem azt mondom, hogy valld be hogy mit érzel iránta.

Csak add önmagad,legyél laza, hívd el beszélgetni valahova, mondjuk

egy laza vacsora vagy egy kávézás,teázás, vagy valami program,esetleg séta vagy egy közös hobbi összehozhat titeket.


Beszélgessetek kicsit és akkor talán rájöttök hogy egy húron pendültök-e vagy sem. De lehet, hogy közben rájössz, hogy nem is olyan, mint amilyennek gondoltad és csalódsz, de akár az is előfordulhat, hogy érdekes dolgok veszik kezdetét, pl a sors, hogy nektek együtt kell lennetek.


Sok sikert.

2019. júl. 15. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nalam pont egy ebben a korosztalyban probalkozo merleg jegyu ferfi van aki ugyan nem fuggetlen de nincs gyereke es cseppet sem zavartatja magat....

Nalam konkretizalta a dolgokat is hogy mit is szeretne, nem igazan beszelt melle eleinte jott beszelgetni majd a magaslabdak utan amiket feladogattunk egymasnak ki is fejezte magat lenyegretoroen. :)


A tipikus merlegeknek kell egyfajta hatarozottsag szeretnek flortolni.... igy Neked is hagynod kene magad korbeudvaroltatni es nem egybol szint vallanod hogy a semmibol konkretan te mar a gyerekek nevet is kitalaltad. Mosolyogj sokat viccelodjetek vedd a lapot ha flortol te is nyugodtan vedd ezt konnyeden jatekosan....


Es igen nem te vagy az egyetlen akit kerulget meg hat a ferfiak annak ellenere is szeretnek bokolni ha amugy eszuk agaban sincs a novel barmit is kezdeni a sok fap!.csa ezt szokta feleerteni es tlejesen a szivere venni ha mar megdicseri a a hajat akkor mar menyasszonyi ruhat kell nezni... mikor meg rajon h hopika megse jonnek a budos ferfiak monologok....


Egyebkent Neked mi a napjegyed?

En oroszlan nokent valaszoltam Neked...

2019. júl. 15. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

"de sosem tudod meg ha nem lépsz, ő még is honnan tudhatná, hogy bejön neked?"


Mégis csak ő a férfi, elvileg ha a hülye szabályokhoz tartjuk magunkat, neki kéne megtennie az első lépést, nemde?

Én mégis honnan tudjam, hogy bejövök-e neki....?


Nagyon ritkán találkozunk, túl sok lehetőségem nincs.

Annyi biztos, hogy megismerkedésünk napján ő "tapadt" rám, mármint egy nagyobb méretű sok idegenes társaságban velem kezdett el beszélgetni, és aztán annyira csak velem, hogy más akár azt is gondolhatta, mi már ismerjük egymást és együtt mentünk oda.

De még csak meg sem érdeklődte, hogy van-e kapcsolatom, és magáról sem beszélt ilyen téren. Csak a fellelhető internetes dolgaiból sejtem, hogy nincs senkije talán.


Olyan ritkán van ez a tanfolyam, ahova járunk, olyan ritkán láthatom.


Nem azért tetszik, mert úgy érzem tetszem neki, és ő az egyetlen akinél szóba jöhetek.... Ha nem tetszene, nem érdekelne. Nem vagyok az a fajta... Hanem teljen úgy érzem, hogy jó páros lennénk, és kész, egyszerűen teljesen szerelmes lettem belé.

2019. júl. 17. 09:06
 8/8 anonim ***** válasza:
Van valami fejlemény azóta? Nekem is mérleg “barátom” van, nem tudom eldönteni hogy járunk e már vagy csak randi, de az első randin már csók volt, annyira odavolt ertem... aztán jöttek a nagyon vegyes jelek, én úgy látom hogy egyáltalán nem lehet rajta kiigazodni és már én sem tudom milyen legyek vagy hogyan viszonyuljak hozzá, úgyhogy nagyon nehéz velük... főleg ha az ember erzelmesebb és nem veszi fel vállról a dolgokat, szerintem ok eléggé felszínesek és hajlamosak az elérhetetlenért odalenni de az sem jó ha túl elérhetetlen vagy, én például rideg vagyok és bizalmatlan a felszínen és ez nem tett olyan jot a kapcsolatunknak, amúgy azt mondom hogy tényleg kell nekik egy kis iránymutatás... pl amióta rákérdeztem hogy o most komolyan akar e engem, azóta eléggé bevetette magát... de rengeteg mindent tudnék még írni a megfigyeléseimrol
2019. okt. 2. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!