Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Szerintetek milyen személyiség...

Szerintetek milyen személyiség származhat a Nyilas és a Bak összegyúrásából?

Figyelt kérdés
Bár tettem már fel kérdést a bolygókoncentrációval kapcsolatban, szóval egyeseknek ismerős lehet, de szeretnék kicsit konkrétabb lenni ezúttal. Szóval mikor elsőnek megtudtam, hogy 4 bolygóm Nyilasban van és 5 pedig Bakban, amely 5 bolygó együtt áll ráadásul, el nem tudtam képzelni, hogy ez mit jelenthet, mert világ életemben azt hittem, hogy a szonszédaimmal, a Skorpióval és a Bakkal ég és föld vagyunk. De ahogy tanulmányoztam külön-külön a Nyilas és Bak archetípusát rájöttem, hogy mindkettő bennem van egy különös módon. A kérdésem az lenne, hogy mit gondoltok, milyen lehet e kettő ötvözete. Laikusok válaszát is szívesen várom, akik mondjuk ismerik a Nyilast és Bakot és képzeletben össze tudják párosítani a kettőt. Persze örülök asztrológusok válaszának is, és ha valaki szintén e két jegyet képviseli a személyes horoszkópjában bátran írjon nekem privátban vagy akár a kérdés alatt.
2019. júl. 19. 12:18
 1/5 anonim ***** válasza:
56%
Kentaur
2019. júl. 19. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Én nyilas (nő) vagyok, az exem bak jegyű. De van bak jegyű barátnőm, kollégám is. Illetve édesapám is nyilas jegy.

A nyilas szabadabb, lazább lélek, hiszi, hogy minden jó lesz, optimista. A bak jóval földhöz ragadtabb, szereti a biztonságot, a kiszámíthatóságot, céltudatos, kompromisszum kész, nagyon realista, néha nagyon negatív kisugárzású. A nyilasnak ha valami nem tetszik kimondja, esetleg le is lép, lobbanékonyabb. Bár utána lehet kibánja magát. A bak inkább tűr. Szóval totál ellentétek.

Nekem ez az életből vett tapasztalatom ezekkel a jegyekkel kapcsolatban. :)

2019. júl. 19. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
63%
#2-es vagyok. Összegyúrva talán egy laza, optimista, céltudatos, kitartó ember ha lehet belőle,az elég jó dolog szerintem. :)
2019. júl. 19. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
3-as: ez az optimista forgatókönyv
2021. ápr. 13. 04:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A bakok általában munkamániásak, előszeretettel szeretnek dolgozni és jól bírják, még élvezik is a munkát.


A nyilasok pedig utazni szeretnek, a nyilasok fővágya az utazás és nagyon szeretik a kirándulásokat.

2022. máj. 16. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!