Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Vízöntő nő szűz férfi párkapcs...

Vízöntő nő szűz férfi párkapcsolata milyen?

Figyelt kérdés

Mennyire alkotnak jó párt?

Egyszer volt már szűz horoszkópú partnerem és nem igazán jöttünk ki.

Most ismerkedem valakivel aki eddig teljesen másnak tűnik. Lehet vele beszélgetni, az előzővel mintha nem egy nyelvet beszéltünk volna.

Kell erre a horoszkóp témára adni, én nem nagyon hiszek benne?


2019. júl. 20. 21:14
 1/7 anonim ***** válasza:
69%
Ha nem hiszel benne, hogy kérdezhetsz ekkora baromságot? Én sem hiszek benne, éppen ezért eszembe sem jutna ilyen kérdést feltenni. Nem a horoszkópod tesz azzá, aki vagy.
2019. júl. 20. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
82%

Én se értem, miért kérdezel ilyet, ha nem hiszel benne. 😂

Van ezotéria kategória is amúgy.

2019. júl. 20. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
65%
Olyan mint egy férfi nő kapcsolat...
2019. júl. 20. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
74%

Ezeknek a horoszkóp kérdéseknek nincs értelmük; nem erre kell építeni, hiszen minden ember más és más, de ha egyszer TÉNYLEG tudni akarnád hogy mit mondanak a csillagok, akkor a napjegyetek kb semmit sem ér; kéne minimum, hogy melyik jegyben van nálatok a Vénusz, illetve melyik jegyek vannak az 5ös illetve a 7es házban.


Magyarán szarj az egészre nagy ívben.

Egyébként, ha már tényleg nagyon akarod tudni, tankönyvi értelemben keteselyes a dolog; a vízöntők jóval fuggetlenebbek, míg a szüzek tulkomplikalnak mindent, és könnyebben lesznek idegesek. Igaz ez rá? Igaz ez rád? Nem? Na látod...

2019. júl. 20. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
66%
Miért kérdezed, ha nem hiszel benne? Miért jártál az előzővel, ha úgymond "nem egy nyelvet beszéltetek?"
2019. júl. 21. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%

"Egyszer volt már szűz horoszkópú partnerem és nem igazán jöttünk ki.

Most ismerkedem valakivel aki eddig teljesen másnak tűnik. ...

Kell erre a horoszkóp témára adni...?"

Szerinted? Gondolkodj!

2019. júl. 21. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
0%
Megérdemlik egymást.
2019. júl. 22. 04:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!