Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Rák fiú ikrek lány milyen...

Rák fiú ikrek lány milyen szerelmi kapcsolat?

Figyelt kérdés
2019. júl. 23. 15:15
 1/5 anonim ***** válasza:
Nálunk nőként én vagyok a rák, a párom ikrek. Ilyen felosztásban jól működik, bár egy kapcsolat milyenségét a legkevésbé a csillagjegyek határozzák meg, ennél ezerszer lényegesebb dolgok befolyásolhatják.
2019. júl. 23. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Előző vagyok. Azt elfelejtettem írni, hogy az exem ugyanannak a hónapnak ugyanazon napján született, mint a mostani párom. Az exemmel nem működött, a mostani párommal igen. A két ember gyökeresen más mentalitású.

Szóval csak azért írtam ezt ide, mert innentől nálam a csillagjegyek befolyása a párkapcsolatra nem sokat jelent.

2019. júl. 23. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Esélytelen. Előbb utóbb előbukkanak az Ikrek markáns vonásai ,ami nem fog tetszeni a Ráknak.
2019. júl. 23. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Aahh, soha az életbe .

Azt a napot is bánom amikor meglattam a Ŕák ferjemet.

Ikrek no vagyok.


Hat ő nem.az a rák, akit olyan szépen jellemeznek a horoszkopokban

2019. júl. 23. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én addig voltam csak szerelmes a rák srácba, amíg igazán meg nem ismertem. Ő még 3 év elmúltával is nyomul. Túl érzelmes volt, nem hagyott nekem szabad teret, mindenen hisztizett, féltékenykedett, olyan volt, mint egy pióca. Persze ettől még működhet másnak, ez csak egy eset volt.
2019. júl. 24. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!