Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Talaltam egy papirt egy...

Talaltam egy papirt egy lefele forditott haromszog van kivagva belole es benne van vmi ami mintha vmi anyagdarab lenne az is haromszog formaju. Jelent ez vmit?

Figyelt kérdés

2019. júl. 30. 17:54
 1/7 anonim ***** válasza:

Mibe van benne az az anyagdarab? Nemigazán értem a kérdést... A kivágott háromszög helyén van, vagy hol? Még el sem tudom képzelni amit leírtál...

Na vegyük át mégegyszer: Egy papír, amiből kivágtak egy háromszöget. Eddig stimmel. De tovább nem értem. Egyefene, küldj képet róla.

2019. júl. 30. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én a lefelé fordított háromszöget nem értem. Egyrészt azt, hogy mi a lefelé ? Mégha azt is jelenti, hogy egyik csúcsával a Föld középpontja felé néző, akkor is ilyet bármilyen papírlapból ki lehet vágni, akár körlapból is és kivágás közben nem is kell a háromszög egyik csúcsának a Föld középpontja felé nézni, majd utólag olyan irányban forgatjuk a papírlapot.
2019. júl. 30. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Jaja :)))))) Ezen én is gondolkodtam, hogy mitől lefele egy lefele fordított háromszög... Lehet a kivágáskor az a csúcs felfele mutatott, és te lefordítottad azt az idomot, és, voilá! Kész is a lefele fordított háromszög. Anyira lefel fordított, mint felfele. Még mindig nem értem azt a háromszög alakú anyagdarabot, mibe van benne? Semmit sem értek...
2019. júl. 30. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Lefelé fordított háromszög az az elsőbbségadás tábla.
2019. júl. 30. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem azt jelenti, hogy találtál egy papírt egy lefele fordított háromszög van kivágva és benne van valami ami mintha valamianyagdarab lenne az is háromszög formájú.
2019. júl. 30. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Miért kötözködtök?

A lefele fordított háromszög pont ellenkezője e felfele fordítottnak.

Érthetetlen a lefele fordított kör lenne.

.

A kérdésre:

Találtál valamit, aminek jelentését keresed.

A megadott infóid alapján csak ennyit lehet válaszolni kérdésedre:

- olyat találtál, aminek ennyi infóból jelentése nincs, de nem is volt fontos annak, aki elhagyta.

2019. júl. 31. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

az agyag a földet szimbolizálja (NYILVÁN!)

A lefele fordított háromszög, a alvilág azaz az földi energiák felfelé áramlását jelenti, anyagi gazdagság jólét.

A felfele fordított háromszög, a felvilág azaz az égi energiák lefelé áramlását jelenti, spirituális fejlődés, megvilágosodás.


és mivan ha a kettőt egybe teszed?


én így gondolom vagy emlékszem de azért linkelek egy oldalt és nem javítom ki az enyémet!

( [link]


Remélem tudtam segíteni :)

2019. aug. 4. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!