Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Hogy tudhatnám meg hogy mi a...

Hogy tudhatnám meg hogy mi a problémája velem, szeret / nem szeret ugy hogy nem beszélek vele?

Figyelt kérdés

Van valaki akivel sajnos nem tudok tényleges kapcsolatot felvenni de szeretném tudni hogy áll hozzám ... mert nekem fontos ...

Gondolatolvasás ? A lelkével felvenni a kapcsolatot ? Valami módszer hogy kiderítsem ?

Nagyon szeretném tényleg tudni !



2019. aug. 4. 21:47
 1/9 ******?! ***** válasza:
54%
Szerelem? Maga a szó is hátborzongató. Nincs szád, hogy beszélj vele?
2019. aug. 4. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

#1

Nem beszélhetek vele erről. Csak olyan helyen tudom elérni ahol mások is szemtanúi annak amit teszek , mondok ... publikus lesz és nem lesz jó vége .

2019. aug. 4. 22:05
 3/9 anonim ***** válasza:
54%

Gondolatolvasás?? Ember :O

Emailcím ?

2019. aug. 4. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

#3

Neked is az a válaszom mint #1 nek .

2019. aug. 4. 22:32
 5/9 ******?! ***** válasza:
Ó, micsoda mellé-beszélés! Ha akarnál tudnál vele beszélni, csak túl gyáva vagy hozzá.
2019. aug. 6. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
#5 De okos vagy ! Pedig le sem irtam ki az és te már tudod hogy biztos tudok vele beszélni ... hiába hogy azt viszont leírtam hogy nem. Szövegértés nulla.
2019. aug. 6. 12:46
 7/9 ******?! ***** válasza:
Heh? Most mért kaptad fel a vizet? Milyen jogon? Csak mellébeszélsz! Mért ne beszélhetnél vele? Mire való a fb? Valami híresség vagy mi? Ha az, mégis miért érezne bármit irántad?... Végül is mindegy, nem mintha értenék az olyan dolgokhoz, mint a "szerelem"... Már attól szivárványt hányol, hogy kimondtam. Nem érdekelnek a szivek, csakis a női testek!
2019. aug. 6. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 ******?! ***** válasza:

Csak most látom, hogy azt írtam "hányol", ó valójában én hányok, vagyis azt akartam írni... Lassan kezdem azt hinni, hogy egy párhuzamos világban vagyok, amelyben a nők férfiként viselkednek, míg a férfiak női szerepet kaptak? Micsoda horror! A végén még téged vesznek feleségül.

333333

2019. aug. 6. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szia írtam privátot
2019. aug. 11. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!