Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ha nem tudom elengedni a...

Ha nem tudom elengedni a halott nagymamámat akkor nemtud elmenni? Ez igaz vagy hülyeség?

Figyelt kérdés
Sajnos anyukámat lassan 3 éve vesztettem el, és most mamát is.. De nemtudom őt elengedni.. meg nem :/ (anyu halála után mamával éltem)
2019. aug. 20. 22:37
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
92%

Nem hülyeség, de azt lásd be, hogy a lélek számára (odaát) már nincs idő. Neked nagyobb fájdalom és szenvedés az, hogy a gysázban rekedtél és nem tudsz továbbmenni.


A sok veszteség felőrli az embert, kiégeti, keserűvé és keménnyé teszi. Ne várd meg, amíg így jársz. Keress meg egy pszichológust, aki segít a gyászban. Nem kell sokáig járni hozzá, nem kell gyógyszer sem (csak ha nem tudsz aludni, de azt nem ő írja fel), csak egy kis beszélgetés. Szerintem jót tenne neked.

2019. aug. 20. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
87%
Csak te ragaszkodsz ennyire hozzá. Ő már elment. El kell fogadni. Muszáj.
2019. aug. 20. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Tudom csak nehéz ez igy :( (pszichológust nem szeretnék mellettem van a párom mindenben) most ittlehet a mama...tegnap még a mai nap azaz tortent fura dolog (nemrég egy szekrény kinyitodott és kiesett valami.. Tegnap meg leesett egy doboz a szekrenyemrol ami sose esett le eddig...)
2019. aug. 20. 23:41
 4/15 anonim ***** válasza:
45%
Igen, most visszaolvastam, és láttam, hogy ma már írtál ki ezzel kapcsolatban kérdést. Vannak furcsa és megmagyarázhatatlan jelenségek, nálam is esett már le tárgy csak úgy, de akkor nem halt meg senkim a házban. Amikor apu meghalt, semmi nem történt. Elvitték, eltemettük, de soha nem adott jelet. Pedig a mindenem volt. Nincs nap, hogy ne gondolnék rá, és mégsem. Nyugodj meg, és ne figyeld a jeleket, mert bele lehet gajdulni a fájdalomba. Kitartás!
2019. aug. 20. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Engedd el a fájdalmat!Gondolj arra,hogy a mamád is szeretne szabad lenni!
2019. aug. 21. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 ******?! ***** válasza:
Nélküled is el(megy)ment. Nem vagy Isten, nem igaz?
2019. aug. 21. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Nemvagyok Isten, ez csak egy kérdés volt mert olvastam már ilyenről...de látszik meg sosem gyaszoltal senkit.
2019. aug. 21. 22:12
 8/15 ******?! ***** válasza:
Honnan veszed, hogy nem gyászoltam? Ez szerintem nem a nagymamádról szól, hanem a saját anyukádról. Ez esetben olyan cikkeket és vannak ilyen videók is a youtube-on is, amik a halál utánról szólnak... Valami ilyesmire gondolok: [link] <<-- bár ez nem valami pozitív.
2019. aug. 21. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Miért szólna anyukamrol?? És köszi megnezem.
2019. aug. 21. 23:08
 10/15 A kérdező kommentje:
Én nem megszallasrol kérdeztem.:/
2019. aug. 21. 23:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!