Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » LSD használata során felszínre...

LSD használata során felszínre kerülhetnek a tudatalatti, mélyen elnyomott, esetleges "rejtett" képességek?

Figyelt kérdés

A kérdésem annak szól, aki hiszi, hogy esetleg egy szeletnyi transzcendens élményt is ad pluszban az ún trip.

Elég befelé forduló, sokat agyaló egyén vagyok.

Az élet bizonyos területein egyesek szerint nagyon jó lehetnék, többre vagyok hivatott sokak szerint, mégis stagnálok legjobb esetben is.

Úgy érzem nekem nem feladatom az emberi ranglétra megmászása,(alantasnak találom az egymás eltiprását) mégis sikertelenségnek élem meg azt, hogy egyesek jóval magasabbra jutnak.

Pusztán azért, mert az előéletük, kapcsolataik ezt lehetővé teszik.

Sokaknak nyújtok lelki és bárminemű támogatást, bármikor, amikor szükség van rám ott vagyok.

Gyermekként eléggé elnyomtak, a szülői példa arra volt jó, hogy tudjam mit ne csináljak.

De hogy mit hogy csináljak, arról fogalmam sincs.

Azon kompetenciák melyek ki kellett volna, hogy alakuljanak kis korban, valahogy mélyen elrejtőztek, talán tudatosan rejtettem el, de nem igazán tudom ezeket felszínre hozni.

Nem volt sem az anyai, sem az apai példa megfelelő.

Nem lattam magam körül erős egyéniségeket csak befásult, egyik napról a másikra élő embereket.

Így az egészséges önkép, önbizalom, önértékelés nem alakult ki.


Egy ilyen "utazás" segíthet, hogy jobb legyek, hogy kicsit felszínre törjön, ami rejtve van most?

Sokak szerint azóta megváltozott az életük, de valóban lehetséges ez?


2019. aug. 24. 20:05
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
58%
Én meg sosem értettem, hogy hogyan jutnak az emberek ilyen szerekhez. Ha én keresnék, még akkor sem jutnék hozzá soha. Valaki felvilágosíthatna, hogy hogyan megy ez.
2019. aug. 24. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Elméleti kérdés egyébként, de ha akarnék hozzá tudnék jutni.

De kevésbé kábítószernek, tudatmódosítónak titulált szerekhez olyan egyszerű hozzá jutni, mint az egyszeregy.

Pl. antidepresszánsok, egyszerű szorongásgátlók, feszültségoldók.

Gondold át a gyógyszeripart. Mekkora árrés van egy gyógyszeren.

Gyártás és eladás viszonylatában.

Orvosok, nővérek, gyógyszertári, gyószergyári dolgozók simán hozzáférnek ilyen olyan módon.

Ha már a családban, rokonságban van egy már elég.


Mivel jobb, hogy az alkoholhoz hozzá tudsz jutni? Millió alkoholista van, és az általam említett szer hatásai elméletileg csak jótékonyak.

De kinek érdeke ez, inkább érdeke hogy alkoholisták országa legyünk, elvégre az italkereskedések vígan olyan szépen megvannak. Senkinek nem érdeke egy akár csak kicsit is "megvilágosodott" ember.

A városok legutolsó eldugott negyedeiben is olyan szinten mennek az italdiszkontok, hogy az valami hihetetlen.

Kérdezem, miért jobb, hohy ezekhez ilyen könnyen hozzá jutunk?

2019. aug. 24. 20:47
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

En egyaltalan nem itellek el akarhogy is dontesz, de alapbol ne a drogoktol, hanem magadtol varj javulast.


Tudatmodosito szerek nelkul is tudsz fejlodni, es fel tudod fedezni magadat es az elmedet is. Ha erdekelnek a spiritualis tanok batran nezz utana, probald ki a meditaiokat stb.

Persze sok a katyvasz az interneten, de elobb utobb megtanulod mi az ami hasznos lehet es mi az ami hulyeseg/kitalacio.

2019. aug. 24. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Én inkább a meditációt ajánlom, méghozzá azon okból kifolyólag, hogy saját tempódban haladhatsz és ha valami nem tetszik "bármikor leszállhatsz a vonatról".
2019. aug. 24. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Túl sokat agyalok, éjszaka is sokszor.

Nagyon nehéz magamat bármilyen meditatív állapotba hozni, ezért is érdekelne ez.

Ez közvetlenül hat, a meditációhoz az én személyiségem még most nagyon kevés.

Nehezen tudok kiüresedni sajnos.

2019. aug. 24. 22:28
 6/13 anonim ***** válasza:
63%
Rejtett elmebajok inkább....
2019. aug. 24. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Nezd, nem mindenkinek megy a meditalas elsore. Lehet hogy hetekig kell gyakorolnod. De a lenyege pont az hogy eloszlasd a kuszasagot a fejedben es megerositsd onmagad, igy mindenkeppen csak ajanlani tudom, ahogy azt is hogy inkabb meditalj minthogy drogoktol varj barmilyen pozitiv eredmenyt.
2019. aug. 25. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 Fish1 ***** válasza:

Azt azért megkérdőjelezem, hogy a hatásai csak jótékonyak.

Volt egy pasim régen, ő mesélte, hogy kipróbálta, aztán olyanokat flashelt, hogy öltönyös férfiak üldözik és ki akarják nyírni. Alig várta, hogy elmúljon a hatása.

De lényeg, hogy a félelmeket és a negatív dolgokat az életedben ugyanúgy felerősíthetik. Ez meg nem biztos, hogy kifizetődő.

2019. aug. 25. 04:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
74%

Inkább kerülnek tartamok a felszínre, mint képességek.


Ilyenkor a saját idővonalad engramjait (elakadt energia-blokkjait) kezded el látni, azokkal szembesülsz, mikor elkezded az emlékezést az LSD-vel aktiválni.


Az LSD savas, a gomba valószínűleg a természetes vonal. Struktúrája is közelebb áll a létezéshez, mint az LSD-nek.

2019. aug. 25. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
83%

Mivel úgy látom, komolyan kérdezel:

Figyelj! Ez az egész világ (a társadalom) úgy, ahogy van beteg. Aberrált mintázatokat tapasztalunk mindenütt és a sikeres egyének mind aberrált egyének. A viszonylag normális, mikor látja és megérti ezt a tébolyt, ami itt megy, félre áll vagy félre állni igyekszik.

Ha a tudatodat (valahogyan) kinyitod (tágítod), akkor még idegenebbé válsz ettől a tébolyult horizontális célokra irányuló őrülettől … még idegenebb leszel.

Mikor ezt megérted, választanod kell: vagy mégy ezzel az őrült, egymást elmaró falkával (hordával), vagy félre állsz. Ennyi a választás.


Az idővonalon lévő elzáródott energiát tartalmazó blokkokkal való szembenézés (konfrontáció) segíthet.

Fontos: ha egy ilyen folyamatot elkezdtél, ha belementél valamibe, akkor azt ki is kell (tudni) futtatni. Tehát, ha valamire ránézel, addig kell nézned, míg az energiája felszabadul. Utána már nem tud (fog) kísérteni (re-stimulálódni).

Észnél légy mindig és a felelősség a saját életedért a tiéd.

2019. aug. 25. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!