Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ti hisztek abban h ha valakine...

Ti hisztek abban h ha valakinek együtt kell lennie az együtt is lesz?

Figyelt kérdés
Szóval bármi legyen is az életben, bármilyen akadály ha az úgynevezett sors egymásnak rendelt két embert azok úgyis együtt lesznek?

2019. szept. 19. 19:49
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
31%
Nem.
2019. szept. 19. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
32%
Nincs ilyen, hogy a sors egymásnak rendelt valakiket. Ha összejönnek, akkor összejönnek, mert így alakult és kész
2019. szept. 19. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
35%
Úgy írod mintha a történések nem a sors része lenne. Amíg dolgod van valakivel, minden törtémés ezzel egyezik.
2019. szept. 19. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
68%
Igen, én hiszek ebben. 16 éves koromban álmodtam egy munkahelyről, ahol szerelmes leszek, és ez 23 évesen be is következett. Közte nem volt csak egy nagyon rossz kapcsolatom. Azóta is együtt vagyunk, lassan 8 éve. Nagyon hálás vagyok neki, nagyon tisztelem őt, szeretem, és sokszor hálát adtam az Istennek, hogy ide küldte őt nekem.
2019. szept. 19. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
21%
Nem. Miért? Mert sok, megkezdett szerelem ettől a hozzáállástól hangos, és valahogy mégis válás, megcsalás, ármánykodás és tsi. lesz a vége... Ki érti ezt?
2019. szept. 19. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
75%
Egyre kevésbé hiszek, de lehetségesnek tartom.
2019. szept. 19. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Addig amíg a kapcsolat beteljesíti a küldetését


Az ásó kapa nagyharang ritka bár sokak kényelmi okokból addig húzzák (de akkor már nem beszélünk kapcsolatról csak társas együttlétről)

2019. szept. 19. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
71%
Nem hiába mondják,akit az Isten is neked teremtett azt az ördög is utánad tolja talicskán.Szerintem ez így van.Mi nem tudjuk,de "előre meg van írva nekünk minden"
2019. szept. 19. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
24%
Nincs ilyen, hogy a sors egymásnak rendelt valakiket. Ha összejönnek, akkor összejönnek, mert így alakult és kész
2019. szept. 19. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
72%
Hiszek, de ez akkor is egy hit marad. Nem bizonyít semmit, hogy valóban igaz e az állításom.
2019. szept. 19. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!