Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Lehetséges, hogy vonzom a...

Lehetséges, hogy vonzom a szellemeket?

Figyelt kérdés
Szóval, amikor a barátnőméknél vagyok, elmondása szerint fura dolgok történnek. Kinyílil az ajtó, maguktól borulnak le a tárgyak. Ezek csak akkor ha én ott vagyok. Énnis szoktam otthon fura hangokat hallani. Lehetséges,hogy vonzom a szellemeket/szellemet?
2019. szept. 22. 07:35
 1/2 anonim ***** válasza:
76%
Én is találkoztam már szellemmel. Pontosan egy démonnal. 11-12 éves lehettem amikor megszállt. Olyan durva volt. Nem tudtam hogy ilyen létezik. Rémálmaim voltak. Temetőkről álmodtam,ami nagyon durva volt. Teljesen kiestek dolgok amikor megtörtént. Én csak kívül láttam magamat,és démoni hangot adtam ki,teljesen szét estem. Találkoztam már őrangyallal is gyermekkoromban amikor nem néztem oda akkor ilyen fehér fényt érzékeltem. De amikor oda néztem semmit sem láttam. Nagyon durva volt. Fáztam is,halottakkal álmodtam. Mint valami horrorisztikus filmben lettem volna. Kívülről láttam a testemet és magamat is amikor megtörtént és csak néztem mit csinál. Nem tudtam bele avatkozni. Kiestek idők is amikor ez megtörtént. Csak másnap reggel mondták el mi is történt. Kár hogy megszünt.
2019. szept. 22. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Fish1 ***** válasza:

Ezt így nehéz megmondani. Lehet, hogy hozzád kapcsolódik egy és viszed magaddal mindenhova.

Nem tudom mennyire történnek durva dolgok, az is lehet, hogy semmi sincs mögötte.

2019. szept. 23. 04:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!