Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ti nem emlékeztek erre a...

Ti nem emlékeztek erre a kérdésre?

Figyelt kérdés

Egy ideje keresem az ezotéria témakörbe, több éves kérdés lehet, elég sok válasz érkezett rá emlékszem több oldal volt, szkeptikus volt a kérdésiró, és valami hasonló dolgok volt a témája hogy az autóból az úton, út mellett látott valakit, aki nem lehetett ott.

Nagyon megfogott annak idején a kérdés olvasgattam a válaszokat, de most meg nem találom sajnos :(


Hátha valaki itt olvasta annak idején vagy nem rég felbukkant neki és belinkelné, köszönöm


2019. szept. 22. 15:35
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem egy kamionos írta, aki egy gomolygó szűrke ködszerű valamit látott,aki követte?
2019. szept. 22. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Én inkább egy édesapára vagy édesanyára emlékszem a történetből, aki teljesen komolyan és hitetlenkedve állt a történethez, nagyon sok válasz érkezett rá, úgy próbáltam keresni hogy azokat nézem, mert sok oldalon át ment a tanakodás, de nem találtam úgy sem, szerintem nem jól keresem, pár részlet lehet eltér amire emlékszem.


Valamit az útszélén vagy erdő mellett látott, és mikor visszanézett nem volt ott, ilyesmi története volt, és hogy szkeptikus, ő maga sem gondolt soha ilyenre és nem is hitt benne, nagyon érdekes történet és válaszok voltak.


Nagyon keresem egy ideje

2019. szept. 22. 16:33
 3/10 A kérdező kommentje:

Talán még olyan is volt, hogy valamit keresett mikor kommenelt utána, ki halt meg ott, mi lett vele vagy valami ilyesmi, vagy visszament a helyszínre is.


Az a baj annyira régen volt már 4 éve talán :(

2019. szept. 22. 16:34
 4/10 A kérdező kommentje:
Annyi még eszembe jutott közben azt hiszem a történetben az is benne volt hogy olyan volt mintha elutott volna valakit biciklivel de mire visszanézett eltűnt de annyi idő alatt nem tudott volna biciklivel eltűnni.
2019. szept. 22. 19:05
 5/10 anonim ***** válasza:
Nekem ez a kérdés ismerős! Biztos,hogy olvastam! De sajnos nem tudom hol keresd. A természetfeletti lények alcimen keresd,az ezoterián belül..
2019. szept. 22. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Nagyon nagyon ismerős egyre jobban áll össze nekem is a kép, csak konkrétan kéne valami főszó ami alapján megtalálom mert a történetet szinte összeraktam


Egy anyuka vagy apuka megy autóval este sötétben erdős rész mellett, úgy véli elutott valakit biciklivel vagy pedig elgazolt valaki más és ő talált rá (nem tudom melyik alternatíva), de mire visszanéz hogy megy és segít eltűnt biciklistől mindenestül a személy, látogatták emlékszem nem futott e be az erdőbe, de írta kommentbe annyi ideje nem lett volna biciklivel.

Meg nagyon sok válasz volt rá, lehet végén kiderult kamu és törölték :(

2019. szept. 22. 20:35
 7/10 A kérdező kommentje:
Latolgatták*
2019. szept. 22. 20:36
 8/10 A kérdező kommentje:

https://www.gyakorikerdesek.hu/ezoteria__termeszetfeletti-le..


Lehet ez az, de lehet ehhez hasonló és van mégegy

2019. szept. 22. 21:30
 9/10 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező! Mi a másik? Engem is érdekelne most már! Teljesen rá kattantam én is a témára :)
2019. szept. 23. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Sajnos azóta sem találtam, de még csak a 260. Oldal körül tartok a természetfeletti rovatban. Most ott keresgélek ahogy azt ajánlotta egyik válaszoló.
2019. szept. 24. 15:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!