Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ha végre írtam annak aki...

Ha végre írtam annak aki komolyan érdekel engem, de else jut hozzá az üzenetem azt vegyem jelnek, hogy ezt engedjem el?

Figyelt kérdés
Nagyon sokan írhatnak neki, ezért az en üzenetem elveszhet köztük. Ha úgy kellett volna történnie/ha a sors is úgy akarja akkor minimum észreveszi, még ha nem is válaszol, igaz?
2019. szept. 24. 01:06
 1/3 anonim ***** válasza:
Igaz
2019. szept. 24. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
50%
Nagyon sokat fogtok a Sorsra, Istenre, mert az kényelmes. Gyorsan le lehet rúgni a felelősséget. Ha te akarsz valakit, akkor harcolsz és küzdesz érte. Ha ez viszonzatlan, akkor nem egy üzenet "veszik el", és "úgyse olvassa el", hanem meg fogod kapni az egyértelmű elutasítást, konkrétan.
2019. szept. 24. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
76%

Személyesen, nem veszne el. Manapság a digitalizáció korában, előfordul. Régen, a postán kallódhatott el. Szóval, nem egy jel, vagy bármi efféle, misztikumnak titulált valami oknál fogva, nem válaszol, hanem van egyszerű magyarázata is.

Attól függ milyen felületen írtál neki. De alapul vehetjük az emberi nemtörődömséget és más ehhez hasonlót.

Sokan írtnak neki még nem ok arra, ha figyelmetlen. Ebből adódóan, nem ok arra, hogy még te érezd magad szarul. Itt jön be, az első válaszom, valld be neki személyesen! Ez miért olyan nehéz? Hidd el, nagyon egyszerű és őszinte lépés. Nézz szembe saját magaddal, nem nagy dolog. Ha elutasít, akkor elutasít! Nézd, lehet te úgy érzel, ahogy, de ő viszont, nem tart ott ahol te ebben az érzelmi dologban. Ha neki is tetszel, x idő múltán, akkor lehet ebből valami. De amíg fogalma sincs róla és várod, az elektronikus tündért, hátha érezteti vele, hogy valahol van egy üzenete, addig nem haladsz előre. Őrlődni fogsz ezen és az csak tönkre tesz. Ennyit nem ér meg, senki az ég egy adta világon. Állj a sarkadra! Hajrá!

2019. szept. 24. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!