Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Minden nap, pontban 12:13 kor...

Minden nap, pontban 12:13 kor ránézek az órára. Akárhol vagyok, akármit csinálok. Mit jelent?

Figyelt kérdés

Persze nem csak akkor,de akkor viszont kb minden nap. Már egy hónapja,és most ez elgondolkodtatott.

Mert ma is pl.ültem matek órán,és eszembe jutott ez. Gondoltam,mostmár megfigyelem, ma is így lesz e. Tudtam, hogy 12 múlt, de a pontos időt viszont nem. És ránéztem az órára, hát pont annyi volt

Ez mi lehet?


2019. szept. 24. 18:06
 1/8 anonim ***** válasza:
73%
Agyműködés témát miért kell az ezoba tenni? Az agy olyan mint egy célkövető rakéta. Minden célunkat úgy érjük el, hogy a célunkra összpontosítunk, ebbe most nem akarok bővebben belemenni. Te kiadtad a parancsot az agyadnak (csupán csak azzal, hogy ezen a dolgon agyalsz) és oda nézel ennyi! Szerintem kösd le magad, találj magadnak érdeklődési kört, hobbit, mert nagyon unatkozhatsz.
2019. szept. 24. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
51%
Pofikám, nem állt meg az órád?
2019. szept. 24. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:

Az elsőnek van igaza, nagyjából semmit nem lehetne hozzátenni.

Viszont azt nézd meg, hogy nem-e állt meg az órád, de gondolom nem állt meg, mert azt írtad, hogy nem csak akkor, de 12:13-kor mindig.

2019. szept. 24. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Ez vicces:D amúgy nem állt meg, telón néztem. Csak most az utolsó alkalommal figyeltem direkt, hogy pont akkor fogok e megint ránezni. De nem tudtam mennyi az idő, mert előtte nem néztem.

Amúgy nem értek ehhez, csak érdekelt, mert olyan furcsa

De amúgy köszi:)

2019. szept. 24. 19:52
 5/8 anonim ***** válasza:

én mindennap 22:22 kor nézek az órára

nagyon fura ez:D

2019. szept. 24. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ezt a számmisztikusok tudnák talán megválaszolni, ha az ezo oldala érdekelne. De ahhoz én nem értek.
2019. szept. 25. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Megerősítési torzítás.
2019. szept. 25. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 ******?! ***** válasza:
Mi olyan szokatlan, hogy ránézel az órára abban az időben? A megszokás olyan szokatlan?
2019. szept. 25. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!