Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Halott rokontól ruhákat...

Halott rokontól ruhákat örökölni? Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Nemrég halt meg rokonom (agydaganat miatt). Anyukája már egy ideje nyaggat , hogy válogasak a ruhái közül, nem akarja, hogy feleslegesen álljanak a szekrényben, inkább szétosztogatja. Van közte néhány, ami tetszik, betegen már nem is hordta ezeket szerintem, meg hát a rák elvileg nem fertőz, de akkor is fura érzés... Unszolásra hoztam haza egy szatyorral, de besuvasztottam a tárolóba és gondolkozom, mi legyen a ruhák sorsa. Mondom, tetszik, hordanám szívesen, csak félek, hogy átveszek valami negatív energiát, vagy valami ilyesmi... Szoktam turiban vásárolni, de azokról a ruhákról legalább nem tudom, kitől származik.

Jó, ha mondjuk házat öröklünk egy halott rokontól, azt is használjuk. De nem tudom, a két dolgot össze lehet-e hasonlítani.


2019. szept. 24. 19:09
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
24%

Elhoznam, mert anyukájának ez jól esik, de sosem venném fel.

Sőt kidobnám, hogy ne vegye észre.

2019. szept. 24. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
23%

Szia, ha mersz házat használni, akkor ruhát miért nem?

Ha félsz, akkor ne fordulj rontáslevevőhöz, boszorkányhoz vagy ilyesmihez. Fordulj az egyházhoz, és oszd meg aggodalmaidat. A pap majd megvigasztal.

2019. szept. 24. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
59%
Uhh, de beteg.
2019. szept. 24. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
79%

Nem értem. Ha tetszik akkor hord nyugodtan. A ruha semmi negatív energiát nem sugároz, a rák meg nem fertőz- Mosd ki, és használd. Turkálókban használt ruhákról sem tudsz semmit, pedig lehet, hogy olyan emberré volt, aki rühes, tetves volt, vagy szintén halott ember ruhái. Az örökölt ruháról legalább tudod, hogy kié volt.Én nekem is vannak kedvenc pólóim, kabátom amit a halott nagynénémtől örököltem.

Betegs így gondolodni a ruhákról. Az csak egy tárgy.

2019. szept. 24. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
72%
Mosd elő mondjuk kézzel, és közben képzeld el például, hogy fehér/arany fény eltávolít belőle mindent az előző tulajdonosból. Ezzel teljesen új darabként fogd fel, ami az univerzumból jövő adomány :D ..ha nem sikerül ilyesmivel eltávolítani a rossz érzéseidet, inkább adj túl rajtuk
2019. szept. 24. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Mosd ki és add a szegényeknek. Akinek semmije nincs, szívesen hordaná és nem állna a tárolódban.
2019. szept. 24. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Ki vannak egyébként mosva, szépen tisztán kaptam őket, némelyik talán nem is volt használva, mégis, félek, hogy valahogy átragadnak rám annak a szenvedésnek, szerencsétlenségnek energiái. Meg olyat is hallottam, hogy óvatosnak kell lenni, ha halottól marad ránk valami, mert rontás lehet rajta. Most nem tudom, ezek mennyire hihető, reális veszélyek.
2019. szept. 24. 21:17
 8/16 anonim válasza:
67%
Kolléganőm, a meghalt édesanyja ruháiból adott néhányat. 3 éve hordom, semmi negatív energia, szenvedés nem jött át.
2019. szept. 24. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
62%

Azok a ruhák nem halott, hanem ÉLŐ rokonodé voltak!

Ha éppen azt viseled és közben a közösen megél szép dolgokra gondolsz, ha egyáltalán kaphatsz energiát emiatt, akkor az csak pozitív lesz!

Rokonod akkor hal meg igazán, ha már pozitívan, szeretettel sem gondolsz rá!

Ezt a 'szeretettel rágondolást' elősegíti életében viselt/vásárolt ruhájának hordása.

2019. szept. 24. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Utolsó, ez nagyon szép, megnyugtató gondolat. Én erről az oldalról nem is gondoltam át eddig a dolgot.
2019. szept. 24. 22:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!