Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Hasonlít az az ember akivel...

Hasonlít az az ember akivel talalkoztam az exemre. Ez mit jelent?

Figyelt kérdés

Puszta véletlenül összefutottam egy pasival az utcán, és hat közelebbről megismertük egymást

Össze jövőbe vagyunk, csak egy valamit nem ertek..... miért hasonlít az a volt párom kinézetére😄

Lehet furán hangzik , de tényleg.

Ez most a sors akarata lenne (?)😄



2019. szept. 25. 14:58
 1/3 anonim ***** válasza:
83%
Mert az a típus, kinézet jön be neked. Ez biológia, nem kell a sorsot belelátni. Nem is tudom hogy jutott ez eszedbe.
2019. szept. 25. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Dehogyis

Egyszerűen nem nézhet ki két ember egyformán

2019. szept. 27. 21:04
 3/3 anonim ***** válasza:
De...nézhet ki pár ember egyformán. Emberek vagyunk, ugyanúgy megvannak a közös elemeink és ugyanúgy vannak különbségek. Volt, hogy sétáltam és én is felismertem egy fickót, aki nagyon hasonlított rám. Ebben a te fejed is közrejátszik, hogy miként építed be az arcát egyes embereknek. Teljesen hasonlítani senki nem fog, de vannak hasonló testrészek. A sorsnak nincs köze ehhez, ez csupán pszichológia és biológia. :) Ezek empirikusak - ebben előbb nyugalomra lelsz.
2019. szept. 28. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!