Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mitol vannak jelensegek, mit...

Mitol vannak jelensegek, mit jelentenek?

Figyelt kérdés
Ahol lakok panelbe folottem meghalt egy holgy, es melettem pedig egy idos ur nem regen. Nincs hazi allatom a parommal lakunk ketten. Es mikor egyedul voltam ejjel csorompoltek a tanyerek. Neha hallom a szekeket nyikorogni. Es lepteket.

2019. szept. 28. 00:11
 1/2 anonim ***** válasza:
49%

Szia.

A lelkük valami oknál fogva a fizikai világban maradt.

Nem gondolnám hogy rossz akaróak. Valószínű mind ezt azért csinálja/csinálják hogy az energiátokból táplálkozhassanak. Gyújts egy fehér gyertyát és kérd meg hogy távozannak. Légy tisztelet tudó ez fontos!

Ha ez nem válna be akkor lila gyertyával próbálkozz.

A fehér gyertyát se add fel könnyen jó párszor meg lehet ismételni attól még hogy mondjuk elsőre nem válik be.

Sok sikert!

Ha esetleg semmi nem hatna nyugodtan írj nekem privát üzenetet és keresünk valami más megoldást! 😊

2019. szept. 28. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
59%

Panelről van szó, így valószínűleg csak a sokadik szomszéd csörömpölését hallod. Azt jelenti, hogy valószínűleg olyan munkarendben dolgoznak, amivel éjszaka érnek haza, és akkor tudnak kajálni.


De aranyos, hogy a szellemekre gondolsz elsőre... 😃

2019. szept. 28. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!