Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Az NLP-ről mi a véleményetek?

Az NLP-ről mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

Igaz, a Wikipédia azt írja : Az NLP áltudománynak minősül, mivel hatékonysága tudományos módszerekkel nem alátámasztható


De engem mégis megfogott a téma, érdekesnek tartom, és azért biztos vannak benne olyan módszerek amik valóban működtetnek legalábbis szerintem. Érdemes lehet elmenni egy NLP tréningre?

[link]


Olyan biztatóakat írnak, és a tanfolyam elvégzésével NLP művelői oklevelet is adnak.


Mi a véleményetek? Érdemes belevetnem magamat a témába?


2019. szept. 29. 15:12
 1/6 anonim ***** válasza:
64%
Az NLP a sarlatánok melegágya. Olyan embereket ismerek, akik tudatosan használták arra, hogy kihasználjanak és manipuláljanak másokat, "szakszerűen". Szerintem ne csináld.
2019. szept. 29. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Én nem akarok senkit se manipulálni, csupán csak önfejlesztésre, személyiségfejlesztésre használnám
2019. szept. 29. 19:00
 3/6 anonim ***** válasza:
26%

Osztom az egyest.

Megtanultam egy nagyon pozitív életszemléletű valakitől, de nagy értelme nincs. Akinek van sok manija, és ezt a dolgot ismeri, az gondolom teljesen az ellenkezőjét vallja.

2019. szept. 29. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Fish1 ***** válasza:
75%

Javaslom inkább az erről szóló könyvek elolvasását kezdésnek. Utána el tudod dönteni, érdekel -e annyira, hogy tanfolyamra menj.

Én hasznos és jó dolognak tartom. Legalábbis azok alapján, amit eddig olvastam róla.

2019. szept. 30. 04:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
52%

Agyprogramozás annak minden előnyével és hátrányával együtt


Én kihagynám! Nincs szükség az agy programozására.


Ha valaki csinálja akkor csak nagyon ésszel kéne, ahhoz hogy ne csináljon nagyobb bajt annál mint ami már van.

2019. szept. 30. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
26%
Ha fejleszteni szeretnéd magad akkor a terápia felé pislogj!
2019. szept. 30. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!