Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Megéri 240 ezer ftot fizetni...

Megéri 240 ezer ftot fizetni NLP tanfolyamra?

Figyelt kérdés
Vagy csak pénz lehúzás? Én arra gondolok hogy ha ennyibe kerül azért biztos tudnak adni valamit ami tényleg hatásos, használ. Olvastam véleményeket azoktól akik részt vettek ilyenen és szinte pozitívan írtak a dologról
2019. okt. 3. 09:56
 1/10 anonim ***** válasza:
71%

Csak pénzlehúzás, és éppen azért drága, hogy az emberek azt higyjék, da valamit.

A véleményeket meg akik írják, azok ezért kapnak pénzt, nem valós egyik sem.

2019. okt. 3. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
77%
Aki szervezi annak, persze, megéri :)))
2019. okt. 3. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
84%
Ez kicsit olyan kamu, hogy "jobb lesz tőle az életed" meg hogy "most csak 9999 forintért az őné lehet (tescoba 4500 amúgy) " ne habozzon hívjon bátran..." Na ez az ami hányingert okoz nálam
2019. okt. 3. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%
Ez azoknak jó, akinek eleve manival teli az életük, nincs megélhetési problémájuk, társasági emberek, tehát akiknél alapból túlteng ez a pozitív életszemlélet téma.
2019. okt. 3. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Fish1 ***** válasza:
49%

Szerintem nem az a kérdés, hogy szerintünk megéri -e, hanem hogy szerinted megéri -e.

A saját magunk fejlődésébe befektetett energia éri meg mindig a legjobban.

2019. okt. 4. 04:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

"Ha nincs lehetőséged a videót megnézni, akkor a teljes anyagot el is olvashatod (a fejezet szöveges formában is elérhető.) Külön megtekintheted a prezentációkat is, valamint egyes gyakorlatokat letölthető és kinyomtatható formában kapsz meg."

Nem értem, miért ez a nagy titkolózás? Ha kinyomtatható, akkor el is adható. És ha van némi értelme a dolognak, akkor az utcasarkon is ezt árulják belátható időn belül. Ha ebből indulsz ki akkor csak pénzlehúzás!

2019. okt. 4. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Mocskos nagy lehúzás


Ki hirdeti ennyiért?

2019. okt. 4. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

[link]


Néztem másik oldalon, ott is ennyiért hirdetik

2019. okt. 4. 19:12
 9/10 anonim ***** válasza:

Egy egyetemi szemeszter nem kerül ennyibe

Döntsd el neked mi éri meg!

2019. okt. 4. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ha ott akarod megtanulni, hogy máshova, értelmes dologra is költhetted volna pénzed, akkor érdemes.
2019. okt. 5. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!