Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha olyan emberekkel...

Sassas123456 kérdése:

Mit tegyek ha olyan emberekkel vagyok körülvéve akik nem akarják hogy nekem valamiben is sikerem legyen?

Figyelt kérdés
Tehát csak a rosszat akarják, és sajnos nem tudok az ilyen emberektől megszabadulni mert a családban vannak. Szerintetek ez kihat rám és nem lesz szerencsém, Vagy én ha eldöntöm hogy ez fog sikerülni és ebben szerencsém lesz akkor nincs mi megakadályozzon abban.
2019. okt. 5. 03:12
 1/3 anonim ***** válasza:
50%
Mindenki a szerinte legjobbat akarja neked. ;)
2019. okt. 5. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanez van nálam is, csak munkahelyen. Meg kell erősíteni az önbizalmat, ezáltal önállóan is tud az ember gondolkodni, cselekedni, lépéseket tenni.
2019. okt. 5. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ezt a helyzetet nagyon ismerem. Sajnos igen, ki tud rád hatni. A legjobb amit tehetsz, hogy valóban, meg kell erősítened az önbizalmad. Ha tudod, hogy nem racionális, amit mondanak, csak simán szkeptikusak mindenben, nem hisznek benned, akkor erre emlékeztesd magadat. Illetve nem kell mindig mindenkivel megosztani a terveidet, akkor szoktak lecsapni rá az emberek és telebeszélni a fejed, hogy jaj ez neked nem fog sikerülni, csak álmodozol. Nincs erre szükséged. Ha te hiszel magadban és a képességeidben, csak csendben dolgozz a saját terveiden, aztán majd ha meglesz az eredménye, akkor úgyis meglátják. Tudom, nehéz nem megosztani, amikor izgatott az ember valami új út előtt, de meg kell állni néha sajnos.
2019. okt. 5. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!