Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Történt már veletek éjszaka...

Történt már veletek éjszaka olyan dolog, amire nem tudtál és még most sem tudsz magyarázatot adni?

Figyelt kérdés

2019. okt. 7. 19:50
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Kb 7-8 éve az autópályán haladva (nem tudom, hogy éjszaka-e, de sötét volt) valamiért hátranéztem és hirtelen láttam az útjelző táblák tartórúdjára ugrani egy hatalmas fekete lényt. A Molyemberre hasonlított, de valahogy nem érzem reáiisnak, hogy egy állítólag a 60-as években Amerikában létező lény az M1-esen kószált volna. Józan ésszel megmagyarázva talán medve lehetett (bár arról sztem később hallottam volna, nem gyakori itthon) vagy valamilyen nagy madár, amit a sötétben és a fényszórók miatt még nagyobbnak láttam.

Ami még fura, hogy többször hallottam csöpögő víz hangját, éreztem, hogy valami rám csöppen, de nedvesség egy csepp sem volt sehol, pedig mindent átnéztem alaposan. Szerencsére évek óta nem volt már ilyen élményem, elég para.

2019. okt. 7. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
69%

Egyszer tényleg láttam egy árnyékot a szobában, nem is értettem hogyan, aztán megtaláltam, hogy aznap mit láttam...

Sok mindenre nem tudok magyarázatot adni, főleg az alvási paralíziseimre, de ettől még nem magyarázok bele bizonyíthatatlan baromságokat.

2019. okt. 7. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
92%

Egy dolog ami életmben végig kisér.

Éjszaka volt , anyukámék mellettem aludtak a földön mivel akkor költöztünk be a házba és a másik szoba még nem volt berendezve. az éjszaka kellős közepén felébredtem háttal feküdtem. Körül néztem nem láttam semmit. Aztán hírtelen megláttam egy árnyat. egy kócos haju lány volt. Nem hús vér ember volt láttam, hanm egy átteccős valami. Ahogy megláttam ... lebénultam. Minden porcikám. Éreztem ahogyan rámugrik és nehéz volt ahoz képest hogy soványnak tűnt. Ahogyan rámugrott mind a két kezemet lefogta, és rámlehelt. Éreztem egyszerűen sokkolo volt. Azóta nem tudok elaludni csak lámpával.

2019. okt. 7. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer világos nappal a buszon hazafelé utazva felnéztem az égre és egy üstökösszerű valamit láttam, ami a fél égen viégighaladt a csóvájával. Azóta se sikerült kideríteni mi lehetett.
2019. okt. 7. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Igen, egy este mikor lefeküdtem és olvastam hirtelen valami átmászott a testemen 2 x is egymás után. Az elsőnél még csak pislogtam nagyokat, de a második után már kiugrottam az ágyból! 😀

Másnap az ismerősöm,akivel egy házban laktunk, ugyan ezt mesélte nekem sírva és, hogy nem mert aludni egész éjszaka. Fogalmam sincs mi volt az. Éreztem a súlyát is, de semmit sem láttam a szobában. Állat meg nem volt a házban.

2019. okt. 7. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
63%
Megszólalt az ébresztő. Bár visszagondolva lehet reggel volt de már ki tugyja.
2019. okt. 8. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
:O
2019. okt. 13. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Már majd egy éves a kérdés, de én is megtaláltam, úgyhogy hátha más is olvassa.

Én, még kb. 1,5 éve éjszaka (olyan 11 körül lehetett), kikapcsoltam a tévét, és lefeküdtem. Befordultam az ágyba aludni. Ezután nem sokkal (már majdnem félálomban voltam), hallottam hogy úgy nyikorog a padló a szobában, mintha valaki futna rajta, de amikor körbenéztem nem találtam semmit. Visszafeküdtem, természetesen hanyatt, hogy ha valamit hallok egyből oda tudjak nézni. Nem hallottam semmilyen hangot, ezért megpróbáltam elaludni. Befordultam és majdnem egyből esküszöm úgy éreztem, mintha valami hátba bökött volna. Hirtelen akkorát ugrottam, hogy majdnem leestem az ágyról, de amikor körülnéztem, nem volt ott semmi. A mai napig nem tudom megmondani mi volt az.

2020. aug. 14. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Az éjszaka valami rámugrott, nem kaptam levegőt és lebénultam álmok többnyire enyhe szén-monoxid mérgezéses tünetek. A nagymamám is mesélt ilyen sztorit. Ő úgy szabadult a szorításból hogy az ágy másik irányába feküdt át, ott már nem érezte, persze alapból boszorkányra gyanakodott, aki ráült a mellkasára.:)
2020. aug. 15. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!