Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ti hogyan képzelitek el az...

Ti hogyan képzelitek el az ősi Atlantiszt?

Figyelt kérdés

Jómagam egy olyan helyet vizionalizáltam,ahol a legegyszerűbb ember élete is fontos és értékes volt.Mindenki egyenlő volt de voltak akik érdemük szerint kiemelkedtek.

Többségükben katonák,őrök voltak,az egész világ felett őrködtek.

Tudósaik is voltak nyilván,akik szerintem a csillagok és a fémmegmunkálás terén jeleskedtek főleg.

Persze az is lehet hogy több hivatásuk volt egyszerre.Intelligensek voltak,vallásuk,politikai nézeteik nem volt,egyszerűen hittek abban hogy az életüket egy jobb célnak szentelik,és persze azért behatóan ismerték egymást és saját magukat.

A legfőbbek közülük talán bizonyos erőkkel is bírhattak.Ebben bizonytalan vagyok.


Egy szigeten éltek szerintem de magából a szigetből nem sokat hagytak,Asgardhoz hasonló csarnokokat,hidakat,tereket és egyéb épületeket építettek.Persze ez nem azt jelenti hogy nem szerették a természetet vagy nem tisztelték a Földet,sőt! Részben a Föld védelmében őrködhettek...


Várom meglátásaitokat! 😊



2019. okt. 9. 09:58
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
34%

#2


Nem ez volt a kérdés? Válaszoltam.


Nem ezt akartad hallani? Magánügy!


Atlantisz Platón által legendaként említett város volt és semmilyen más bizonyíték nincs egykori létezésére.

2019. okt. 9. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
24%

#3


És szerinted abban az időben létezett nukleáris hatómű?


És miért nukleáris meghajtást használtak? A sima elektromos meghajtás sokkal tisztább, környezetbarátabb, biztonságosabb stb. Egy karambollal nukleáris katasztrófát kockáztattak volna...


Ennyire ostobák voltak az atlantisziak?

2019. okt. 9. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
A válaszod kb annyi volt hogy: az ősemberek a járdán közlekedtek de hát a járda erre van
2019. okt. 9. 13:44
 14/21 anonim ***** válasza:
0%
Ha neked ennyi akkor ennyi! Magánügy!
2019. okt. 9. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Szerintem egyszerű görög-félék voltak, semmi extra.
2019. okt. 9. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
Ez is egy opció,előző.
2019. okt. 9. 14:48
 17/21 anonim ***** válasza:
34%
Sok szépet el lehet képzelni, de az emberi fajt idealizálni kár lenne. Amióta világ a világ, a békétlen természete volt az egyetlen természetes ellensége, amely kordában tartotta a létszámát. Ha létezett volna Atlantisz, ott se lett volna másképp.
2019. okt. 10. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
41%

Olvastam egyszer egy cikket, ami Atlantisz és Lemúria lehetséges helyét taglalta, összevetve régi térképekkel, amik jelölik a kontinensek mozgását, és aszerint Atlantisz az Északi-sarkkör, Lemúria pedig a déli. Van benne valami, ki tudja mi lehet a jég alatt.

Minden esetre én egy meditáció során egyszer láttam egy helyet, ami utólag szerintem lehetett akár Atlantisz is, így azonosítom. Hatalmas, világos kristály-csarnok, ahol a megtörő fény miatt minden szivárványszínű volt. A világra kiható pozitív energiák szabadultak fel itt.

2019. okt. 10. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
41%

Szerintem csupán egy fiktív hely, a lakói sem léteztek - Platón amolyan példaként írta le.


Ha létezett is, nem hinném hogy annyira nagy mágikus erejük lett volna.

Kicsit úgy képzelem őket, mint például a maja civilizációt (na jó, körülöttük is forognak legendák, de ja)

2019. okt. 10. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
0%

#19 Már kifejtettem, hogy miért nem Platón találta ki, ennek több oka is van.


#18 Szerintem a meditációd jó irányba vitt. Ha kristály volt bármilyen formában, akkor az valószínűleg Atlantisz, de lehetett Lemúria(Mu) is.

A sarkvidékeken mások voltak még régebben, északon a szintén legendás Hiperborea, délen pedig a mai Antarktiszon szintén volt egy civilizáció, állítólag ez volt a legrégebbi. Akkoriban még a mai sarkvidékek meleg tájak voltak, és az Antarktisz nem is ott helyezkedett el, ahol ma.

2019. okt. 12. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!