Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Hisztek a fizikai léten...

Szunyo37 kérdése:

Hisztek a fizikai léten kívüli létben?

Figyelt kérdés

Kíváncsi vagyok, hogy hisztek e benne, vagy ha nem ,akkor miért nem. Személy szerint én hiszek benne, mert több esetben is kaptam visszajelzést elhunyt rokonaimtól.

Nem vagyok vallásos, és a tudományba se vagyok jártas.



2019. okt. 13. 11:27
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem hiszek ilyenekben. Azért kíváncsi lennék milyen visszajelzést kaptál.
2019. okt. 13. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem hiszek.

De én ís kutatom ezeket a válaszokat, és árra jutottam van, most van egy új ismerősöm, nagyon áldott jó ember, 50 éves hölgy, nem babonás, nem hívő, és meghalt, de sikerült újra éleszteni és él, és elmesélte hogy ő sem hitt ilyenekben, de látta magát a műtő asztalon látta mit csinálnak, és ezen kívül több ugyan ilyen beszámolót olvastam.

De ez az ami eddig a legjobban meggyőzött.

2019. okt. 13. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én a fiikálisban nem 'hiszek'.

Majd ha elhagyod a hiedelmeidet, akár beszélhetnénk is erről.

Fizikai képtelenség a fizikai lét.

2019. okt. 13. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem fizkai létre gondoltam. abba én se hiszek.
2019. okt. 14. 04:25
 5/5 anonim ***** válasza:
Csak és kizárólag egy olyan fundamentumról lehet azt állítani, hogy a partikuláris és relatív értékek irrelevánsak, amely ezek helyett egy valóban univerzális és abszolút értéktételezésre képes.
2019. okt. 15. 03:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!