Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Szerintetek el vagyok átkozva?

Szerintetek el vagyok átkozva?

Figyelt kérdés
Az utóbbi 5 évben nagyon sokan haltak meg betegségben a családunkban. Volt, aki idős kor miatt, de hárman rákban. Aztán tavaly volt egy autóbalesetünk, én és a kislányom épségben megúsztuk, a taxisnak viszont totálkáros lett az autója. Rá két hétre, Karácsony előtt zárlatos lett a vezeték a falban, leolvadt a villanykapcsoló és a gipszkarton zabálta a tüzet, az egész konyha kiégett. Mindent újra kellett rakat i, vásárolni. Aztán. Szegény anyukám rákos lett és nagyon hamar elment, két hónapja, sok szenvedés után. Erre rá, két hete 7 év után elköltözött, itt maradtam a 10 éves kislányommal. Ez előtt munkahely váltás öm is volt, sajnos rossz választás volt, de most nem hagyhatom ott. Ma pedig az autóm ment tönkre, valami fékprobléma vagy kuplung miatt rázkódott, alig értem el egy biztonságos helyre, ahol leparkolhatnék.... Otthagytam az autót, de nem tudom ezt egyedül megoldani, most pénzem sincs rá. Eddig jól éltünk, a párom támogatott, de 7 év után azt mondta, elfáradt, egyedül szeretné folytatni az életét. Belehaltam, de nem könyörögtem. Rábízom magam a Sorsra, de mostanában nagyon sok a tragédia, úgy érzem elfogyott az erőm. Mintha átok lenne rajtam. Lehetséges?
2019. okt. 14. 19:19
 1/8 anonim ***** válasza:
0%

Ilyen nem létezik. Más nem tud “elátkozni”, csak te saját magad (vonzás törvénye).

Sors sem létezik.

2019. okt. 14. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Szeretnék ezoterikusabb választ olvasni. Ilyennel nehéz mit kezdeni, hogy Sors nem létezik, mert ezer alakban mutatkozik meg, hogy igenis létezik
2019. okt. 14. 19:40
 3/8 anonim ***** válasza:
38%
Majd akkor várd meg a Sors válaszát, mert így bárki válaszába bele lehet kötni, amíg nem tetszik amit írnak.
2019. okt. 14. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
34%
valszeg genetika
2019. okt. 14. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
37%

Ezoterikus vagyok, hiszek a vonzás törvènyében.

Viszont azt nem írtad, hogy csak igenlő választ fogadsz el, értelmeset nem. Bocsánat.

2019. okt. 14. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, hogy sors, vagy átok, de nagyon igaz a mondás, hogy a baj nem jár egyedül. 2006-10 között hasonló dolgok történtek velem is, mint veled. 2006. szeptemberében kiderült, hogy a férjem rákos. Majd októberben anyukám kapott hasonló diagnózist. Csomó minden tönkrement a lakásban a hónapok folyamán. Kocsival úgy sikerült tolatnom,hogy szó szerint a jobb hátsó kerékkel "átugrattam" egy mélyebb vízelvezető csatornán, autómentő szedte le. A fiam kocsival hazafelé jövet csúnya balesetet szenvedett, szerencsére ép bőrrel megúszta, de a még ki nem fizetett autó szinte totálkáros lett. Aztán meghalt a férjem, majd anyukám is. Hogy ez átok volt-e, nem tudom.

Te gondolsz valakire esetleg, aki elátkozott volna?

2019. okt. 14. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nem gondolok senkire, csak egy igazi lúzer vagyok. Csak sajnos egy gyereket is fel kell nevelem a lúzerségben, szegénység én, magányban....
2019. okt. 15. 05:59
 8/8 anonim ***** válasza:
0%

"sajnos fel kell neveljek egy gyereket"????

Hát én sajnálom azt a gyereket hogy ilyen anyja van akinek nehézséget okoz a saját gyereke....

El e vagy átkozva?? Igen! Te saját magad átkozod azzal hogy csak a szart veszed észre! A létezés úgy adja a dolgokat ahogy te szeretnéd... Te mivel nem látod a jót ezért szart kapsz, te meg nyavikolsz itt ahelyett hogy hoznál egy épkézláb döntést az életedről és kilábalnál abból amibe vagy. Ennek nem kell hogy így legyen!!!

2019. okt. 18. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!