Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Nektek voltak gyerekkorotokban...

Nektek voltak gyerekkorotokban képzeletbeli barátaitok?

Figyelt kérdés
Én nem emlékszem ilyenre, de állítólag sok gyereknek van. Sajnos a környezetemben sem találtam olyat, akinek ilyen élménye lett volna. Pedig nagyon érdekelne, hogy mit takar a fogalom. Ilyenkor a gyerek ténylegesen lát valakit, mintha ott lenne a fizikai világban?

2019. okt. 15. 12:37
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
86%
Latni nem latja, csak kepzeli, kitalalja, eljatsza, hogy ott van.
2019. okt. 15. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
90%
Volt, de én tudtam, hogy nem létezik. Nem is láttam, de ez az én történetem, más lehet, hogy nem így élte meg.
2019. okt. 15. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Szóval akkor teljesen elképzelt, mint ahogy felnőtt fejjel elképzelsz valamit, vagy azért valamilyen szempontból intenzívebb? (mint amikor mondják, hogy a kisgyerekeknek nagyobb a fantáziája)
2019. okt. 15. 13:32
 4/16 anonim ***** válasza:
18%

Valóban ott van, valóban látja, érzékeli.

Én a puru-puru szellemeket láttam, és egész életemet elkiséri a halálfélelem.


Nem rég derült ki, hogy temető mellett laktunk...

2019. okt. 15. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Ez érdekes. A puru-puru szellemekről nem hallottam még. El tudsz küldeni valami leírást róluk?
2019. okt. 15. 14:29
 6/16 anonim ***** válasza:
63%
Azt mondják, hogy igazából kísértetjárta házban lakok, de én nem tudom... 213 éve itt lakok, táncsak feltűnt volna!
2019. okt. 15. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
75%
Nekem volt, de én is tudtam, hogy csak kitaláltam, nem létezett valójában, és nem is láttam.
2019. okt. 15. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
54%
Nem találtam ki magamnak új barátokat, de elképzeltem magam mellé létező embereket, és beszélgettem velük. Főként olyanokat, akik messze, más országban élnek. Tudom, hogy nincs itt, és tudom, hogy ezek a beszélgetések nem történtek meg, de azért a fejemben lezajlik. Ilyenkor jönnek velem iskolába, állnak mellettem a metrón, megvárják, míg kulcsra zárom az ajtót, kimennek, míg átöltözöm, ilyenek. Még mindig csinálom, és nem is szeretném abbahagyni. Elszórakoztatom magam vele.
2019. okt. 15. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
#8 Ilyenkor teljesen te adsz a szájukba mindent, amit mondanak, vagy kicsit automatikusan "maguktól" reagálnak? Nyilván nem arról van szó, hogy valódiak lennének, csak úgy értem neked kell végigképzelned erőltetve minden beszélgetést, vagy te mondasz valamit és reagálnak, mintha a tudatalattidból jönnének a válaszaik?
2019. okt. 15. 18:16
 10/16 anonim ***** válasza:
75%

Na az egyszerű képlet: a gyerekek csak odaképzelik ezeket a barátokat és eljátsszák hogy beszélgetnek velük stb.

Aki azt vallja hogy ténylegesen látja ezeket a barátokat ott mentális baj van

2019. okt. 15. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!