Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Férjnél vagyok 10 éve, de úgy...

Férjnél vagyok 10 éve, de úgy érzem, hogy már egy magasabb szintű szerelem vár rám. Mennyire lehet hinni az ilyen megérzéseknek?

Figyelt kérdés
Van az úgy, hogy amikor már egy kapcsolatban úgy érzed, nem tudsz tovább fejlődni? Amikor a lelked vágyik arra, hogy elmenjen innen messzire, mert itt nem jó neki. És érzed, hogy hiányzik valaki, aki úgy fogad el, ahogy vagy és úgy szeret, ahogy azt megérdemled. És szükséged van újabb megtapasztalásokra, ingerekre - egyszóval azt érzem, hogy a lelkem gyökeres változásokért kiált. Ugyanakkor azt is érzem, hogy még nincs sitt az idő, hogy lépjek.

2019. okt. 18. 11:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Szegény férjed.

Tud már róla?

2019. okt. 18. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Még nem. Még magam sem tudom, hogy mi történik velem, őrjítő.
2019. okt. 18. 11:09
 3/11 anonim ***** válasza:
84%

Ezt nem tudodm, miért írtad az ezotéria részbe, mikor ez egyértelmüen annak a jele, hogy a férjedet nem szereted és másik férfira vágysz.


Nekem volt ilyen, sajna ha vissza gondolok már a házaságunkkor nem igazán szerettem az exemet, söt iszonyat külömbözöek voltunk szinte mindenben... De valahogy még is össze házasodtam vele. Aztán gyorsan váltam is mert jött a nagy Ö.

A nagy Övel 12 éve élek együtt, letttek gyerekeink. Itt is eljön, hogy a férjemmel sokszor nem tudok dolgokról beszélgetni. De mind a szerelem mind a vágyaodás mind a megértés nagyon mély közöttünk.


Lépj ki a házasságból, de ezzel rizikó, hogy a nagy Ö soha nem jön el.

Vagy légy önzö ahogy a legtöbb ember, keress újat, de csak akkor mond meg a férjednek mikor már az újjal biztos a helyzet.

2019. okt. 18. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
74%

"hogy már egy magasabb szintű szerelem vár"

Lefordítom az a szöveget, amit írtál az ezoba:

'A férjemet meguntam, viszketegség kapott el, rohanok új ember után vizslatni, úgy gondolom sikerül valakit a hálómba fogni. Mert megérdemlem.'

Mennyire lehet hinni?

Lehet hinni.

A kérés a férj nevében: hagyd el őt. Mert ő is megérdemli ezt. Még ma. Nem kell halogatni az ilyet, mert az kegyetlen - olyan, mintha valakibe belevágsz egy kést, és utána élvezkedve forgatod.

2019. okt. 18. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Én szeretem a férjemet, mert jó ember. Csak már nem szerelemmel. Nálam jobban senki nem ismeri, és nem akarom bántani. Mindezek ellenére az érzések, amiket leírtam, megvannak. Inkább megmaradok ebben, mint elhagyjam csak úgy. Hiszen lehet, hogy idővel helyrejövök érzelmileg.
2019. okt. 18. 11:56
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

5 a lángoló szerelem átmegy csendes szeretetbe - görögtűzbe- ez egy természetes folyamat, hisz mindent szétégetne, ha lángolna tovább. Egy ember életében egy ilyen lehet(ne). De ezt nem értik az emberek és rohannak új lángolásba - ami viszont biztos, hogy sokakat megéget már... (főleg ha gyermek is van)

Tolsztoj Anna Karenináját olvasd el. Jövő héten a Vígszínházban bemutatják,jó lesz, de előbb olvasd el.

2019. okt. 18. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Azt azért meg kell hagyni, hogy megtette ő is a magáét annak érdekében, hogy változzanak bennem a dolgok. Az odafigyelés hiánya, és az esték, amiket a munkahelyi stressz miatt ivással tölt... Azért az éremnek sosem csak egy oldala van.
2019. okt. 18. 13:26
 8/11 anonim ***** válasza:

Első vagyok. Szánalomból és kényelemből ne maradj vele. Magadat is szenvedteted, őt meg becsapod.


Ha nem szereted, válj el. Mindkettőtöknek jobb lesz.

2019. okt. 18. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Párterápia?

Engem ez segített át..

Pedig már szerelem lengett körbe más iránt..

Milyen jó, hogy hűtlenség helyett a terápiát választottam.

2019. okt. 21. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
válaszd jézust és vonulj kolostroba
2019. nov. 4. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!