Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » A szellemi világ irányítja a...

A szellemi világ irányítja a mi világunkat?

Figyelt kérdés

Egy csomó mindenre nem találok választ akárhogy keresem.

Mégpedig ezek:

Hogy kerültünk ebbe a testbe?

Mi vagyunk mi , a tudat? Mert a tudat az csak egy identitás. Tényleg csak ennyi lennénk? A tudat pedig atomokból van lehet. Az hogy létezünk az tényleg csak az atomoknak köszönhető?

Miért van az hogy pont most létezek és nem mondjuk 100 évvel ezelőtt ? Kicsit fura belegondolni hogy ezelött sose léteztem volna. A végtelenségben éppen csak most.. Se utána se előtte... hm..

Vajon a szaporodással tényleg csak megszámolhatatlanul a végtelenségig jönnek létre az "Én-ek"?

Hirtelen ennyi jutott eszembe. Bárhogy kutattam ezek után de nem találtam kielégítő válaszokat. Ezért vetődött fel bennem hogy egy szellemi világ irányítja a mi világunkat mert nem tudok még ezekre mit mondani.



2019. okt. 20. 11:50
 1/5 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

Ezeket olvasd elsosorban amikor csak teheted:

Bhagavad Gita - Vekerdi Jozsef

Tao the King - Tokei Ferenc

4 Evangelium - Mate, Mark, Lukacs, Janos - Karoli Gaspar


akkor is ha mas terjedelmes muvekbol is tajekozodni, tanulni akarsz

Mivel ezek azok az AlapMuvek amik a megertesben segitenek

2019. okt. 20. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Több válasz?
2019. okt. 21. 08:55
 3/5 anonim ***** válasza:
Rudolf Steiner/Antropozófia. Itt érdemes még olvasgass.
2019. okt. 21. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Szia!

Ezek a kérdések a tudomány által szerintem nem megmagyarázhatók, ezért hitbeli kérdések. Azt pedig, hogy miben hiszel, nagyjából te döntöd el.

Üdv. egy fizikus.

2019. okt. 22. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Miért nem? Gondolkodsz majd cselekszel. Jó persze van aki fordítva működik :D
2019. okt. 24. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!