Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ez mitől lehetséges? Már...

Ez mitől lehetséges? Már kezdek félni. Szerintetek követnek?

Figyelt kérdés
Folyton valahogy találkozok ugyanazzal az emberrel aki hasonlít egy volt ismerősömre. Ugyanúgy néz ki az arc formája,rövid haja van. Pedig élőben egyszer sem találkoztunk csak interneten beszélgettem vele. Ugyanez egy másik haverommal aki internetes haverom a volt munkahelyemen felbukkant és utána pedig eltűnt. Ugyanannyi évesek,ugyanúgy néznek ki és még a nevük is más. De nem ismert fel. Azt mondta nem ismer. Már kezdem úgy érezni hogy követnek,és figyelnek.
2019. okt. 20. 13:39
 1/7 anonim ***** válasza:
Most már miért nem beszélgettek? Gondolod, hogy csak játszani akar?
2019. okt. 20. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Mert így döntött hogy nem akar velem beszélgetni. Viszont furcsa hogy mentem haza egyik nap és mintha őt láttam volna elfutni,az arcát nem láttam mert háttal volt. Egy másik nap ugyanez csak valakivel beszélgetett és nem nézett rám. Aki pedig a volt munkahelyemen volt. Egy ideig ott dolgozott,majd otthagyta a munkahelyét valami miatt.
2019. okt. 20. 14:29
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Paranoiás vagy. Fordulj szakemberhez.
2019. okt. 20. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Osztom az előző véleményét.
2019. okt. 20. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem követnek senkit ok nélkül

Tettél vagy láttál valami olyat ami miatt követhetnek?

2019. okt. 20. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Zárd le a netet, de azonnal és fordulj szakemberhez, amíg nem késő. Tényleg paranoid vagy, nem is kicsit. A net ilyenkor nem segít, csak árt.
2019. okt. 20. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Igen.
2019. okt. 20. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!