Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy az ablakom...

Miért van az, hogy az ablakom pár napja bezörög? Nem csak az, hanem a másik szobában a roló is?

Figyelt kérdés
Nem úgy, mint hőtáguláskor, hanem nálam mintha szabályosan valami tenyérrel az ablakra ütne és mélyet rezzen. Kimentem megnézni, de semmit nem láttam. A szél sem fújt, nem is ment senki a ház előtt. Itt ráadásul a roló is le van húzva. Ma pedig a nappaliban kezdett el rezegni a roló,mintha csak valaki rángatná. Így zörgött pár másodpercig. kimentem, semmi. Aztán egy negyed óra múlva az én ablakomon megint egy mély dörgés, mint szokott is. Mire visszamegyek a nappaliba, és megint elkezdett zörögni a roló. Macskáim nyugodtan aludtak. Nem menekültek, vagy fújtak. Mintha nem történt volna semmi. Nem csak én hallottam. Volt olyan is, hogy nappal zörgött a roló, amikor hárman is voltunk benn.

2019. okt. 23. 20:17
 1/6 A kérdező kommentje:
Tud valaki erre valamilyen tudományos, értelmes magyarázatot? Vagy valami másról lehet szó?
2019. okt. 23. 20:18
 2/6 anonim ***** válasza:
86%
Fúj a szél!
2019. okt. 23. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
78%
Nalunk az autok miatt rezeg. Nalatok nem lebet?
2019. okt. 23. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
81%

Lehet, hogy nem fúj folyamatosan a szél, csaknéha van egy nagyobb széllökés.

Akkor lehet rezgéstől is, pl ha nagy jármű halad el a közelben.

Lehetnek madarak! Például denevérek röoködnek és az könnyen nekiütközik a rolonak, a cinkék meg a kis körmeikkel még a falon is tudnak mászkálni, szerintem a rolon is simán járkálhatnak, rákapaszkodik, aztán elröppen.

Ha valami egyéb dolog lenne, a macskák biztos felfigyelnének.

2019. okt. 23. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
86%
Sok minden lehet. Szél, autók vagy inkább kamionok amik elhaladnak a közeletekben, esetleg vonatok ha van a közelben vasút. Nem szellem vagy bármi ilyen baromság mielőtt azt hinnéd :D
2019. okt. 23. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
sztem a környező energiamezők miatt rezeg, lehet túl nagy benned az energia és nem tudod kezelni. Próbáld meg kontrollálni magad mert a végén még szétb a szod a házat
2019. okt. 24. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!