Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Kire utalhat a nyirkai jóslat...

Kire utalhat a nyirkai jóslat úgy mint a zenélő sivatagok tigrise?

Figyelt kérdés

A kérdés Komoly és politika illetve provokáció mentes.


A politika és a józan ész hanyagolása mellett nekem ez az öt tünik esélyesnek.


1.szálasi ference:örmény származású(ahol van sivatag),magyarokért harcoló,bátor ember volt.


2.orbán viktor: magyarországon is van sivatagos rész,a politikába harcol a magyar érdekekért.


3.jézus:magyar származású,izraeli sivatagban felnövö,vallás harcot folytat a gonosz ellen.


4.luke skywalker:a tatooin bolygó sivatagos és a legendák szerint a sivatag néha zeneszerű hangokat hallat,harcol a szabadságért az új köztársaság élén.(tudom hülyeség,de ki tudja)



5.egy még még nem született személy vagy már megszületett de még nem emelkedett ki a tömegből.


Önök szerint melyikük az?

Vagy van más aki önök szerint esélyes?



A válaszokat előre is köszönöm.



2019. okt. 24. 18:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
10%

Kedves Orbán Admirális úr!


Kérdését olvasva erős késztetést éreztem elnevetni magam de ahogy tovább görgettem megvilágították zseniális sorai az igazságot. Az igazság mindig odaát van, Luke Skywalker lehetett az a férfi akiről ez a frappáns jóslat szólt.


Ui:

Habár nem tudom hova tenni a zenélő sivatagokat mert ilyenek csak akkor léteznének ha Las Vegas növekedni kezdene és más sivatagok is követnék fülbemászó példáját.


Tisztelettel.

2019. okt. 24. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszát.


A nyirkai jóslat jóslatok a magyar történelemről,a legtöbb már megvalósult de a kiválasztott még nem lépett színre,ezért kérdem

2019. okt. 24. 19:31
 3/11 anonim ***** válasza:
73%
Ha ez trollkérdés akkor Luke az esélyes,sokkal izgalmasabb is mint a valódi már milliószor kitárgyalt verzió miszerint Kína lesz az a Taklamakan-sivatagjában található hőtágulás miatt zenélgető kövei végett...ugyanis erről lett híres..
2019. okt. 24. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Nem troll kérdés,ha az lenne a humorba írtam volna.


Egy Kínai ember hogy fog rajtunk,magyarokon segíteni?

2019. okt. 24. 20:32
 5/11 anonim ***** válasza:

"Ekkor a magyarok istene őrül állítja a zenélő sivatagok tigrisét, és böcsületes alkuval visszakerül, ami visszajár."...

Ez már a nagy mészárlást követő fordulat lesz,hogy a határainkat megvédje egy nagyhatalom,akinek érdekében áll és nemcsak gazdaságilag..Kína az egyetlen ilyen ráadásul a bricsben az oroszok mellett áll...az unió felbomlik max. 2021-ben de már jövőre ígérik,egyesek szerint eddig tart a jóslat..

2019. okt. 24. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

A selyemút vége is itt van Kína pedig politikáját tekintve inkább védelmező semmint agresszor...a valódi szakrális hatalom védjegye a tigris pedig ennek a szimbóluma..

[link]

2019. okt. 24. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
56%
Valamint sokan várnak egy Luke féle képességekkel rendelkező magyar királyra,akit a jóslat talán említ,de nem emléxem pontosan és köré fog épülni aza bizonyos aranykor,de ő még gyerekcipőben van..
2019. okt. 24. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
40%
:D szerintem csak sokat agyal elvont dolgokon és nem érted a poént.
2019. okt. 24. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
A magyarországi kínaiak egyre többen vannak,az lehet egy jel?
2019. okt. 24. 22:04
 10/11 anonim ***** válasza:
0%

" A humor rejtélyeinek kutatói többnyire csak egész egyszerűen és tömören vetik fel a kérdést: például mi a nevetés? Milyen inger hatására nevetünk? stb. ”

– A nevetés és a humor pszichológiája

2019. okt. 24. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!