Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mi ez a fura jelenség nálam?...

Mi ez a fura jelenség nálam? Nálatok is van ilyen?

Figyelt kérdés
Mondok egy példát. Péntek 13.-ára esett a nap,de én nem tudtam róla és olyan fantáziával ébredtem reggel ami egy jelenet volt a péntek 13 filmben. Vagy pl. Nézek egy sorozatot és kísértetiesen hasonlít az én életemhez csak ott harciasabban. Aztán most pedig Michael Myers re gondoltam,akaratlanul megjelent a fantáziámban és megnéztem a dátumot mindjárt halloween. De volt olyan hogy gondoltam másra és azt adták le a híradóban.
2019. okt. 29. 15:12
 1/3 anonim válasza:
Nem tudom mi lehet ez, de nagyon érdekesen hangzik
2019. okt. 29. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Nálam csak olyan volt,hogy pl egymás után megnéztem egy horrorfilm 2, 3 részét, azután pár napig akaratom ellenére a képzeletemben volt a filmből sok jelenet, stb.
2019. okt. 30. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ez megtörtént velem..

Beelesdézve ültem a haverjaimmal az egyikük lakásában, sztorizgattunk, cigizgettünk, elvoltunk. Aztán egyszercsak egyik pillanatról a másikra rámtört a paranóia.

Olyan gondolataim voltak, hogy valaki közülünk a társaságból vamzer (elkapták a rendőrök és infókat ad ki rólunk, hogy ki mit fogyszat, mikor, kitől, stb) és eléggé beparáztam.

A semmiből egyszercsak felálltam és elköszöntem, hogy én most megyek. Nem is értették, hogy mi van velem, de látták rajtam biztos, hogy valami nem okés.

Szó szerint pánikoltam és menekültem onnan. Úgy gondoltam bármelyik pillanatban kopoghat a rendőrség és vége a bulinak.

Aztán amikor haza értem, ment a tévében valami film vagy sorozat. Leültem elé és az első mondat ami a tévében elhangzott, hogy tégla van köztünk, ki kell deríteni ki a tégla.

Mondanom se kell, lesokkoltam.

Ez most vagy tényleg egy baromi nagy hatalmas véletlen egybeesés, vagy komolyan minden iránytott....

2019. okt. 31. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!